WAPŃ + MAGNEZ- Life Light-60k

  • szt.
  • 85,90 zł
  • Niedostępny

WAPŃ + MAGNEZ- Life Light

Synergistyczne połączenie minerałów  - magnez w idealnej proporcji 2:1 z wapniem , potrzebne dla wielu procesów fizjologicznych w organizmie.

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light®.

Fizjologiczne funkcje składników odżywczych:

  • Wapń i magnez przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.
  • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Jednocześnie pomaga w prawidłowej syntezie białka, w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, odgrywa również rolę w procesie podziału komórek. Poza tym pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów.
  • Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych. Bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Potrzebny jest do zachowania zdrowych kości i zębów.

Składniki: węglan wapnia, cytrynian magnezu, tlenek magnezu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: stosować 2 kapsułki 2 razy dziennie, popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Porcja produktu do spożycia w ciągu dnia zawiera:

Składniki 4 kapsułki %RWS1
magnez 400,00 mg 107
wapń 800,00 mg 100

1) %RWS - Referencyjna wartość spożycia  dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w miejscu chłodnym. Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Produkt firmy Life Light®

  • synergistyczne połączenie mikroelementów najwyższej jakości celem właściwego uzupełnienia codziennej diety.
  • wyprodukowany w Niemczech, firma Life Light® posiada certyfikat ISO-9001:2008.
  • może być spożywany przez wegetarian i wegan.