KRZEM ORGANICZNY G5 -1000 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ZeolitActive
  • Kod producenta: 8437006679107
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność  (0 szt.)

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 178,00 zł
  • Niedostępny

KRZEM ORGANICZNY G5 -1000 ml

Krzem Organiczny Silicium G5 Siliplant.

Silicium G5 Siliplant to zaktualizowana i ulepszona wersja słynnego G5 Loïca Le Ribault.

Formuła tego produktu została stworzona po raz pierwszy przez dra Le Ribault i opiera się wyłącznie na kryteriach naukowych.

Zawiera 360 mg krzemu na 1 litr w postaci monomerycznej. 

Jego formuła oparta jest na kwasie ortokrzemowym, stabilizowanym związkiem organicznym w celu uniknięcia jakiejkolwiek polimeryzacji.

Całkowicie wolny od parabenów, konserwantów, GMO, oleju palmowego i innych rakotwórczych i toksycznych związków konserwujących.

Krzem (Si) jest makroskładnikiem żywieniowym niezmiernie ważnym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W organizmie człowieka krzem występuje m.in. sercu, wątrobie, tarczycy, grasicy, trzustce i śledzionie, ale głównie w wytworach tkanki łącznej, czyli mięśniach, chrząstkach, więzadłach, ścięgnach, torebkach stawowych i tkance podskórnej, płynach ustrojowych, takich jak krew i limfa. Odpowiada także za lokowanie wapnia i magnezu oraz zaangażowany jest w syntezę białek.

Jest składnikiem ludzkiej elastyny, kolagenu i struktury proteoglikanów.

Zawartość krzemu w organizmie zmniejsza się z wiekiem, zwłaszcza po 40 roku życia. W związku z tym regularna suplementacja krzemem jest niezbędna. Krzem Organiczny G5 Siliplant jest jedyną oryginalną formułą, zawierającą 360mg krzemu organicznego w litrowej butelce płynu.

Wskazówka dotycząca nowej formuły: Zmiana europejskich regulacji prawnych dotyczących suplementów diety doprowadziła do przeformułowania produktu Silicium G5. Przy tej okazji Silicium España ulepszyła Silicium G5 i zmieniła nazwę na Silicium G5 Siliplant. Silicium G5 Siliplant spełnia wymagania wszystkich obowiązujących norm prawnych. 

Nowy produkt Silicium G5 Siliplant jest całkowicie dopasowany do nowych europejskich regulacji prawnych dotyczących suplementów diety. Został zgłoszony w AESAN (Agencia Española de Seguridad Alimentaria y Nutrición – Hiszpańska Agencja ds. Bezpieczeństwa Żywności) i posiada National Code of Pharmacy. Źródło krzemu w nowym produkcie pochodzi z krzemionki i ekstraktu ze skrzypu - rośliny posiadającej dużą ilość skrystalizowanego krzemu (ekstrakt z Equisetum arvense). 
Dzięki tym składnikom i metodzie Loïca Le Ribault otrzymujemy organicznie rozpuszczalny krzem, który jest wysoce przyswajalny przez komórki organizmu. Ma te same właściwości co Oryginalny G5 , a nawet został ulepszony w niektórych aspektach. W równym stopniu zawiera naturalne Silanole.

Silicium España Laboratorios ma wyłączne prawo do używania znaków towarowych "G5" i "Dr. Loïc Le Ribault ".

Stosowanie:

Najlepiej spożywać na czczo, 5 - 10 minut przed posiłkiem. Przed połknięciem zalecane jest przetrzymanie przez chwilę płynu w ustach (ok. 1 minuty) – wchłanianie rozpoczyna się już poprzez błony śluzowe jamy ustnej. Produkt nie ma przeciwwskazań, ani działań niepożądanych. Może być stosowany przez osoby chore na celiakię, przez wegetarian, kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Zalecenia:

Pozytywne efekty stosowania naszego Krzemu Organicznego Si-G5 są widoczne po 1 do 2 miesiącach stosowania,  jednakże zaleca się stosowanie Krzemu Organicznego Siliplant przez cały rok: w zimie, aby wzmocnić układ odpornościowy, oraz wiosną i jesienią - w okresach, w których zabiegi detoksykacji są najbardziej skuteczne.

Sposób użycia:

Intensywna kuracja (w celu uzupełnienia niedoborów): 60-90 ml dziennie w 2-3 dawkach po 30 ml, przez okres 1- 6 miesięcy lub więcej, jeśli jest to konieczne.
Dawka profilaktyczna: 30 ml dziennie. 2 x dziennie po 15 ml.

Składniki: woda oczyszczona, krzemionka, skrzyp (Equisetum arvense L), rozmaryn (Rozmarismus officialis L).

Bez konserwantów: nie zawiera śladu chemicznych środków konserwujących. Zastosowano wyłącznie naturalne molekuły, które po otwarciu butelki zachowują produkt w idealnym stanie. Zawiera rozmaryn jako naturalny środek konserwujący.

Zawartość Krzemu: dzienna dawka 10mg Krzemu, produkt organiczny, 360mg na 1 litr płynu.

Smak: naturalny, przyjemny smak, roślinne nuty.

Po otwarciu przechowywać w lodówce.