MARINE PEPTIDES PROTEIN ANTYSTRES-30 kaps.

  • szt.
  • 10,43 zł 8,69 zł

Kolagen Morski -na Stres i zmęczenie

Działanie wysokiej jakości kolagenu MARINE PEPTIDES ANTYSRES skupia się przede wszystkim na zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia.

Ekstrakt z białka rybiego Protizen™, aceroli oraz wyciągu z kory magnolii lekarskiej ma za zadanie działać przede wszystkim uspokajająco.

Wspomaga:

-łagodzenie napięcia psychicznego

-zmniejszanie stanów napięcia nerwowego(działanie rozkurczowe)

-poprawiające funkcje poznawcze, a w szczególności pamięć, kreatywność lub motywację u zdrowych ludzi (studenci)

-leczenie astmy

-pozytywny wpływ na koordynację, czujność i koncentrację poprzez aminokwasy jak tauriny lub aspartic acid. 

-libido

-wyciszanie stanów nerwicowych i lękowych

-zapobieganie nefropatii cukrzycowej (diabetycy)

-pacjentów z guzami nowotworowymi, astmatyków, alergików, pacjentów ze stanami zapalnymi i bólowymi poprzez działanie przeciwutleniające

- Bezsenność - obecne w naturalnym kolagenie aminokwasy, takie jak glicyny, lizyny i tyrozyny, zapewniają odpowiednie działanie neuroprzekaźników. Zmniejszają poziom stresu, zapobiegają zmęczeniu i zwalczają przewlekłą bezsenność.

Suplement diety z dodatkiem magnolii lekarskiej jest nietoksyczny dla organizmu ludzkiego, a także nie skutkuje działaniami niepożądanymi. Dlatego też możliwe jest długotrwałe podawanie suplementu, który w składzie ma wyciąg z magnolii, bez ryzyka powstania uzależnienia lub jakichkolwiek negatywnych działań ubocznych.

 

Suplementy i leki nootropowe (poprawiające funkcje poznawcze, a w szczególności pamięć, kreatywność lub motywację u zdrowych ludzi) są nazywane dość często ,,smart drugs,,. Jest to w dalszym ciągu nowość na rynku środków leczniczych, które mają za zadanie zwiększać nasz potencjał „mózgowy”. Niektóre substancje nootropowe są już znane od kilkudziesięciu lat. Jest to legalny sposób na „stymulację” naszego mózgu. Informacja ta, przywołała za sobą większe zainteresowanie, że w szybkim czasie spotęgowała pojawienie się filmu „Limitless”. Mimo faktu, że ,, smart drugs,, nie dają aż tak nadzwyczajnych efektów, to tajemnicza substancja w filmu, która doprowadza do zdolności w podkręcaniu naszego mózgu jest czymś co niełatwo przecenić. Brain boostery potocznie zwane nootropami to grupa substancji, do których zaliczamy nie tylko naturalne ekstrakty z roślin (ashwagandha), ale również syntetyczne pochodne witamin (np. sulbutiamina) oraz molekuły przebadane i dokładnie opracowane w laboratoriach przez farmaceutów. Główną cechą wspólną różnorodnej „rodziny” substancji nootropowych jest w pierwszej kolejności prokognitywne działanie, poprawiające memoryzację i funkcje poznawcze . Dzięki suplementacji ,,smart drugs,, , możemy zwiększyć nie tylko swoją płynną inteligencję, ale również tempo przetwarzania informacji oraz poprawić procesy analityczne. Regularne zażywanie substancji nootropowych wyraźnie stymuluje produktywność i pomaga sukcesywniej radzić sobie z pracą umysłową oraz zadaniami wymagającymi ciągłej koncentracji. Co więcej, nootropy wydłużają okres skupienia uwagi i niwelują tzw. „mgłę mózgową”. Wszystko to przekłada się na mniejszą podatność na rozproszenie i dekoncentrację i efektywniejszą prace intelektualną . Substancje nootropowe zwiększają również dostępność konkretnych neuroprzekaźników (w zależności od konkretnej substancji możemy oczekiwać również poprawy nastroju czy zwiększenia motywacji). Nootropiki wykazują również działanie neuroprotekcyjne, pomagając w chorobach neurodegeneracyjnych, takich jak np. Parkinson czy Alzhaimer, jak również przyspieszają powrót do sprawności po udarach i spowalniają mentalne efekty procesów starzenia się organizmu. Suplementując niektóre ,,smart drugs,, , możemy liczyć na zniwelowanie senności i zaburzeń snu, jak również zwiększenie libido czy zmniejszenie negatywnego wpływu różnorodnych stresorów na organizm. Jak widać, wpływ nootropów na organizm ludzki znacznie wykracza poza proste „tuningowanie” funkcji umysłowych. Obecnie, suplementacja substancji ,,smart drugs,, to jeden ze sposobów „neurohackingu”, który umożliwia rozwinięcie w pełni nasze poznawcze możliwości i pobicie konkurencji na rynku pracy; bystrzejsze pomysły, szybsze kojarzenie faktów i zwiększone zdolności analizy danych. To wszystko sprawia, że możemy nadążyć za intensywnym trybem współczesnego życia. Substancje nootropowe to dobry wybór zarówno dla studentów w czasie sesji, jak i zabieganych pracowników biorących nadgodziny.