Nordic Naturals Ultimate Omega 2X Sport - 60 kaps.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Nordic Naturals
 • Kod producenta: 768990018077
 • Dostępność: Jest  (100 szt.)

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 213,45 zł brutto
 • Czas realizacji: 3 dni
 • szt.
 • 205,55 zł

Ultimate Omega 2X Sport 

Nordic Naturals

Pojemność:- 60 kaps.

 

Ultimate Omega 2X Sport koncentrat omega-3 o najwyższej intensywności posiada teraz certyfikat NSF dla sportu.

Ultimate Omega® 2X Sport oferuje niezrównane wsparcie dla zdrowia układu mięśniowo-szkieletowego i układu sercowo-naczyniowego w formule certyfikowanej jako bezpieczna dla sportowców i aktywnych dorosłych. 

 • 2150 mg kwasów omega-3 ogółem
 • Wspomaga zdrowie układu mięśniowo-szkieletowego 
 • Wspiera zdrowe serce 
 • Może wspierać regenerację mięśni po wysiłku i optymalny zakres ruchu *
 • Certyfikat NSF dla sportu
 • Świeży smak cytryny

Jako nasz koncentrat omega-3 o najwyższej intensywności, Ultimate Omega® 2X Sport dostarcza mega porcję 1000 mg kwasów omega-3 EPA + DHA w miękkim żelu, aby zaspokoić podstawowe potrzeby żywieniowe sportowców każdego rodzaju, od profesjonalnych zawodników po codziennych entuzjastów. 

W komórkach mięśniowych kwasy tłuszczowe omega-3 wspierają wydajność i siłę skurczów mięśni oraz pomagają tkankom w regeneracji po wysiłku fizycznym.

* Ta potężna formuła wspiera również zdrowie układu sercowo-naczyniowego sportowców i może wspierać optymalny zakres ruchu i funkcje nerwowo-mięśniowe. *

Produkty z certyfikatem NSF dla sportu zapewniają sportowcom dostęp do produktów odżywczych wolnych od zakazanych substancji lub ich metabolitów.

Skład

Porcja: 2 miękkie żele

Produkt chroniony patentem: U.S. patent #s 6346231 & 6641837.

 

NAJWYŻSZE STANDARDY

Wszystkie produkty Nordic Naturals z olejem rybim są oferowane w postaci cząsteczkowej trójglicerydów — postaci naturalnie występującej w rybach, która jest najłatwiej przyswajana przez organizm.*

Wszystko, co wytwarzamy, nie zawiera GMO i jest testowane przez strony trzecie, przewyższając najsurowsze międzynarodowe standardy dla czystości i świeżości.

Nie zawiera GMO  Friend of the sea

Certyfikaty

 Certyfikaty analizy są dostępne dla każdego produktu.

 Oleje rybne Nordic Naturals posiadają certyfikat Friend of the Sea (FOS) i są produkowane w sposób zrównoważony w zakładzie zero waste zasilanym biopaliwem.

 

Producent:Nordic Naturals logo

 

O producencie

Nordic naturals logo

W Nordic Naturals dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze na świecie składniki odżywcze niezbędne dla zdrowia. To właśnie motywuje nas do zapewnienia, że ​​wszystkie nasze produkty są wspierane badaniami, fachowo sformułowane, rygorystycznie testowane, o udowodnionej skuteczności i, co najważniejsze, świetnie smakują.

Wszystkie nasze oleje rybne posiadają certyfikat Friend of the Sea (FOS), który gwarantuje, że używane przez nas ryby pochodzą ze zdrowych łowisk. Pozyskiwane są zgodnie z surowymi normami dotyczącymi metody połowu, redukcji przyłowów i odpowiedzialności społecznej.

W Kalifornii nasza centrala z certyfikatem LEED Gold pomaga zminimalizować nasz wpływ na Ziemię i zapewnia wygodne, zdrowe miejsce pracy dla pracowników. Na całym świecie nasz zakład w Arktycznej Norwegii jest w całości zasilany niewykorzystanymi tłuszczami pochodzącymi z procesu produkcji oleju rybnego


Omega-3

Omega-3

25-04-2023
Omega-3: Niezbędne kwasy tłuszczowe dla zdrowia W ostatnich latach Omega-3 zdobyły sobie szeroką popularność, a naukowcy coraz częściej podkreślają ich niezaprzeczalne korzyści dla zdrowia.  W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej właściwościom i korzyściom płynącym z Omega-3, zwracając szczególną uwagę na ich wpływ na zdrowie serca, mózgu oraz na różne...