LUDOWE RECEPTURY wsparcie walki z uzależnieniem 30 saszetek MIR-LEK

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MIR-LEK
  • Kod producenta: 5906660437451
  • Dostępność: Jest  (9 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 10,34 zł brutto
  • szt.
  • 11,83 zł

OPIS
LUDOWE RECEPTURY Suplement diety DLA WSPARCIA WALKI Z UZALEŻNIENIEM
Mieszanka ziół z  tatarakiem i owsem.
Tatarak  wspiera regenerację osób, które chcą stłumić uzależnienie, w tym uzależnienie od palenia. Owies pomaga zmniejszyć napięcia nerwowe i drażliwość.
Mieszanka ziół złożona z wysuszonych i rozdrobnionych części rośli takich jak: tatarak zwyczajny, owies, bukwica zwyczajna, chmiel, mniszek lekarski, gryka. Tatarak  wspiera regenerację osób, które chcą stłumić uzależnienie, w tym uzależnienie od palenia, owies pomaga zmniejszyć napięcia nerwowe i drażliwość, ma właściwości stymulujące i tonizujące, które przyczyniają się do odporności przeciw zmęczeniu psychicznemu i fizycznemu, bukwica pomaga wzmocnić naturalną obronę organizmu, chmiel wpływa kojąco na układ nerwowy, mniszek lekarski wspiera prawidłowe funkcje wątroby, wspiera ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników spowodowaną stresem, alkoholem, promieniowaniem UV lub zanieczyszczonymi warunkami atmosferycznymi.

SKŁADNIKI
Tatarak kłącze (25%), owies ziele  (25%), bukwica zwyczajna  (15%), chmiel szyszka (15%), mniszek lekarski korzeń (15%), łuska gryki (5%)

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Saszetkę produktu umieścić w szklance lub w kubku ceramicznym 250ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić  na 10-15 min. Pić po wystudzeniu.

ZALECANE SPOŻYCIE
3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: trzy szklanki  naparu (750 ml) z trzech saszetek ( 7,5 g). Jedna porcja: jedna szklanka naparu (250 ml) z jednej saszetki (2,5 g):

UWAGA
Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.