LUDOWE RECEPTURY mikroflora jelit i wspracie prebiotyczne 30 saszetek MIR-LEK

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MIR-LEK
  • Kod producenta: 5906660437468
  • Dostępność: Jest  (14 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 10,45 zł brutto
  • szt.
  • 11,84 zł

OPIS
LUDOWE RECEPTURY Suplement diety DLA WZROSTU MIKROFLORY JELIT i wsparcia PREBIOTYCZNEGO
Mieszanka ziół z  babka lancetowatą i mniszkiem lekarskim.
Babka lancetowata stymuluje wzrost korzystnej mikroflory jelitowej. Mniszek ma działanie prebiotyczne. Mieszanka ziół złożona z wysuszonych i rozdrobnionych części rośli takich jak: babka lancetowata, mniszek lekarski, perz, cykoria, ostropest, gryka. Babka lancetowata stymuluje wzrost korzystnej mikroflory jelitowej, wspiera zdrowie wątroby, wspomagając trawienie i oczyszczanie organizmu, mniszek lekarski  ma działanie prebiotyczne, przyczynia się do zdrowia przewodu pokarmowego poprzez jego działanie prebiotyczne, wspomaga czynności wątroby, perz właściwy wspiera funkcje przewodu pokarmowego,   cykoria podróżnik wspomaga trawienie, przyczynia się do stymulacji produkcji płynów ustrojowych i ruchów żołądkowo-jelitowych, ostropest plamisty wspiera zdrowie wątroby, przyczynia się do jej odtruwania, wspiera funkcje oczyszczające. 

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Saszetkę produktu umieścić w szklance lub w kubku ceramicznym 250ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić  na 10-15 min. Pić po wystudzeniu.

ZALECANE SPOŻYCIE
3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: trzy szklanki  naparu (750 ml) z trzech saszetek ( 7,5 g). Jedna porcja: jedna szklanka naparu (250 ml) z jednej saszetki (2,5 g):

SKŁADNIKI
babka lancetowata (25%), mniszek lekarski korzeń (25%), perz kłącze (15%), cykoria korzeń (15%), ostropest plamisty nasiona (15%), łuska gryki (5%)

UWAGA
Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.