Kreatyna Monohydrat kreatyny 500 g (jabłko) | GymFood Pharmovit

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pharmovit
  • Kod producenta: 5904703901440
  • Dostępność: Jest  (416 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 59,90 zł brutto
  • szt.
  • 69,90 zł

 Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Produkt szczególnie polecany jest dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Korzystny efekt jest zauważalny przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać jedną porcję 5 g (1,5 miarki proszku) raz dziennie. Miarka dołączona do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 5 gramów.

Sposób użycia: Porcję produktu 5 g (1,5 miarki proszku) wsypać do 150 ml wody i wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: Kreatyna (monohydrat kreatyny), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza.

Składniki w porcji dziennej

1 porcja / 5 g

Monohydrat kreatyny
– w tym kreatyna     

4830 mg

4250 mg

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Owocowy smak (jabłko)

Produkt zawiera substancję słodzącą.

    


100 porcji w opakowaniu.

Producent: Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kostrogaj 9 D, 09-400 Płock, POLSKA
www.pharmovit.pl