Ziele Damiana-Wyciąg Mikrocząsteczkowy 50ml krople ekstrakt

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Organis
  • Kod producenta: 5903624890734
  • Dostępność: Jest  (5 szt.)

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 79,00 zł

Ziele Damiana-Wyciąg Mikrocząsteczkowy

Płynny wyciąg z ziela damiana o podwyższonej wchłanialności.

*Wyciąg ziołowy nie zawiera alkoholu etylowego (produkt zawiera glikol propylenowy – bezpieczny dla zdrowia konserwant)

Nasze wyciągi posiadają rozbite struktury cząsteczkowe. Oznacza to zwiększoną przyswajalność oraz jakość preparatu dostarczanego do organizmu.

Ziele Damiana-Wyciąg Mikrocząsteczkowy

Płynny wyciąg z Ziela Damiana o wysokiej wchłanialności.

Suplement diety

Stosowanie Max.10 kropli dodać do 1/2 szklanki wody o letniej temperaturze, zamieszać i wypić. Stosować 3 razy dziennie.
Składniki Wyciąg wodny z Ziela Damiana, gliceryna spożywcza (E422), glikol propylenowy (E1520), kwas jabłkowy (E296), witamina C (E 300), witamina E (d-alfa-tokoferol) (E 307), cytrynian sodu (E 331).
Dodatkowe informacje Pojemność: 50 ml
Dzienne spożycie: 30 kropli
Butelka starcza na: 33 dnI

 

Zawartość składników w zalecanej dziennej porcji:

 

Składniki zawartość w 30 kroplach
ziele Damiana (Turnera diffusa) 750 mg (50%)

*RWS Witamina C= 1,25%     ~ 1%     

*RWS Witamina E = 3,83%     ~ 4% 

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Produkty nie powinno stosować się w okresie ciąży i laktacji oraz u osób uczulonych na rośliny z rodziny męczennicowatych. Stosowanie produktu u osób chorych na cukrzycę oraz przyjmujących leki z progesteronem należy skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie:

Po otwarciu przechowywać w lodówce, chroniąc przed wpływem obcych zapachów; poza zasięgiem małych dzieci. Spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.

Produkt może zawierać śladowe ilości sezamu, orzechów, gorczycy, selera, migdałów i glutenu

Zioła bogate są w związki fitochemiczne, które wykazują dużą aktywność prozdrowotną względem ciała. Firma stosuje zaawansowane, niskotemperaturowe metody ekstrakcji podczas których zapobiega degradacji cieplnej ekstraktu. Stosowane techniki ekstrakcji rozrywają błony komórkowe uwalniając związki bioaktywne wprost do ekstraktu.

Związki takie jak adaptogeny, enzymy czy białka zamknięte są w komórce roślinnej. W celu uzyskania wysoce biodostępnych adaptogenów cząsteczki te muszą zostać uwolnione z materiału roślinnego. Wydobycie tych substancji z komórek jest procesem wrażliwym. Stosowane przez nas rozwiązania rozbijają komórki poprzez przerwanie ich ścian, transportując ich zawartość do ekstraktu.

Nasze wyciągi posiadają rozbite struktury cząsteczkowe (mikrocząsteczki, monojony). Oznacza to zwiększoną przyswajalność oraz jakość preparatu dostarczanego do organizmu.

Producent: Organis

**Treści zamieszczone na stronie Internetowej mają charakter informacyjny lub reklamowy i nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji oraz nie są poradnikiem samodzielnego leczenia, nie mogą zastępować też konsultacji lekarskiej bądź farmaceutycznej. Informacje na temat produktów zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych źródeł.