Woda toaletowa - Wanilia i Gardenia

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acorelle
  • Kod producenta: 3700343020075
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność  (1 szt.)
  • szt.
  • 75,15 zł

Woda toaletowa o niezwykle kobiecym, mocnym kwiatowym zapachu. W nucie głowy znajdziemy bergamotkę i cytrynę, które zostały zmysłowo połączone z kokosem i kwiatem pomarańczy z nuty serca. Nuty bazowe stanowi idealny kuszący duet piżma i wanilii. Woda toaletowa idealna w ciągu dnia, już kilka jej kropel roztacza aurę zmysłowego odprężenia i ukojenia.

Formuła powstała we francuskiej miejscowości Grasse, która jest kolebką perfumiarstwa. Woda toaletowa została wyprodukowana w wytwórni Acorelle w południowo-zachodniej Francji.

Opakowanie: buteleczka 50 ml z atomizerem, kartonowe pudełko.

Stosowanie:
Stosować wodę toaletową o dowolnej porze dnia na tzw. miejsca pulsujące, które wzmacniają uwalnianie nut zapachowych. Takimi miejscami są nadgarstki, zgięcia łokci i kolan, kark i okolice za uszami oraz skronie. Dla najlepszego efektu można zastosować wodę toaletową również na ubranie, szalik lub apaszkę.

Bezpieczeństwo:
Woda toaletowa składająca się z 88% składników naturalnych. Wszystkie wody toaletowe Acorelle są wolne od szkodliwych konserwantów (np. parabenów, EDTA) oraz innych nieprzyjaznych składników: ftalanów, piżma azotanowego i substancji barwiących. Jest przyjazna dla skóry i środowiska naturalnego.
Nie testowano na zwierzętach.
Nie aplikować w okolicach oczu i na podrażnioną skórę, nie połykać.
Trzymać poza zasięgiem dzieci oraz z dala od źródeł ciepła i ognia.

Skład:
Alcohol, parfum, aqua, benzyl salicylate, benzyl alcohol, citral, linalool, limonene, citronellol, geraniol.