Witaminy dla dzieci Kindervital Floradix 250ml

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: FLORADIX
 • Kod producenta: 4004148047343
 • Dostępność: Jest  (4 szt.)
  Czas realizacji: 3 dni
 • szt.
 • 34,00 zł

Witaminy dla dzieci Kindervital Floradix

Dla dzieci od 3 roku życia

Witaminy dla dzieci Kindervital Floradix są suplementem witaminowym, który zawiera wyciągi z roślin i owoców.

Witaminy te pomagają uzupełnić dietę dziecka w witaminy i minerały, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu.

Witaminy te mogą być stosowane codziennie

Składniki:

 

 dostarcza niezbędny wapń i dziewięć witamin. Wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Zawiera witaminy A, B6, B12, C, D i E oraz witaminy B1, B2 i niacynę. Witaminy są niezbędne do prawidłowego rozwoju organizmu dziecka. 

Dla kogo? 

Dla dzieci, których dieta nie jest idealnym odzwierciedleniem zaleceń lekarzy i dietetyków, sięgających po słodycze i słone przekąski, lubiących słodkie gazowane napoje, niejadków. W praktyce – dla większości maluchów.

Zalety: 

Ma dobry smak, gwarantujący chęć codziennego przyjmowania preparatu. Nie zawiera drożdży i glutenu, co oznacza, że jest bezpieczny dla dzieci ze skłonnością do alergii.


Floradix Kindervital Owocowa formuła jest pysznym suplementem diety dla dzieci, który dostarcza niezbędny wapń i dziewięć witamin.

Floradix Kindervital polecany jest wszystkim dzieciom, jako uzupełnienie ich codziennego jadłospisu.

Aby dzieci rozwijały się zdrowo, miały mnóstwo energii, były uśmiechnięte i radosne, potrzebują idealnie zbilansowanej diety.

Niestety trudno o nią w dzisiejszych czasach – nie tyle ze względów ekonomicznych, co z powodu braku czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków.

Dlatego warto sięgnąć po Floradix Kindervital, który gwarantuje codzienną dawkę tych składników odżywczych, których dzieci w okresie wzrostu potrzebują najbardziej:

 • wapnia,
 • witamin,
 • mikroelementów.

W skład preparatu Floradix Kindervital wchodzą także wyciągi z anyżu, kolendry i rumianku. Pobudzają one apetyt i wspomagają trawienie.

Floradix Kindervital jest produktem naturalnym.
Nie zawiera: glutenu, drożdży, orzechów, laktozy, co oznacza, że jest bezpieczny także dla alergików. Występuje w postaci gęstego płynu.

Jest to najlepsza forma dla tego typu preparatów. Składniki płynu wchłaniają się znacznie szybciej, niż dzieje się to w przypadku pastylek czy tabletek.

Co bardzo ważne, Floradix Kindervital jest smaczny. Lubią go wszystkie dzieci.

Producent:Salus logo

Niemiecka Firma Salus.

Opakowanie: 250 ml.