Witamina K plus- Life Light-60k

  • szt.
  • 109,90 zł

Witamina K plus- Life Light

WITAMINA K PLUS

Suplement diety

Drobnocząsteczkowy kompleks mikroskładników odżywczych z pochodzenia roślinnego witaminą K w synergistycznym połączeniu z roślinnymi kwasami tłuszczowymi Omega 3 z siemienia lnianego oraz wapniem. Omega 3 są jednymi z ważniejszych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Fizjologiczne funkcje substancji czynnej

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Wapń przyczynia siędo prawidłowego krzepnięcia krwi, prawidłowego funkcjonowania enzymów trawiennych, utrzymania odpowiedniego metabolizmu energetycznego i prawidłowego przekazywania impulsów nerwowych. Poza tym potrzebny jest do zachowania zdrowych kość i zębów. Wapń pełni także ważną funkcję w procesie podziału i specjalizacji komórek.


Omega 3 są najważniejszymi wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi. Witamina K plus zawiera roślinne kwasy Omega 3 pochodzące z siemienia lnianego, które poprawiają wchłanianie rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy K.

Porcja produktu do spożycia w ciągu dnia zawiera:

Substancje czynne 1 kapsułka %RWS1
witamina K 100,00 µg 133
wapń 70,00 mg 9
Omega 3 50,00 mg  

 1)%RWS - Referencyjna wartość spożycia  dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Składniki: węglan wapnia, siemię lniane, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułka), menachinon -7 (witamina K2 MK-7).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: stosować 1 kapsułkę dziennie podczas posiłku, popijając dużą ilością wody. 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Uwaga: w przypadku przyjmowania leków hamujących krzepliwość krwi (antykoagulanty) należy przed przystąpieniem do suplementacji WITAMINA K PLUS skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w miejscu chłodnym. Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light®

  • wyprodukowany w Niemczech, firma Life Light posiada certyfikaty ISO 22000 oraz ISO 13485.
  • synergistyczne połączenie mikroskładników odżywczych celem właściwego uzupełnienia codziennej diety.
  • zawiera wysokiej jakości pochodzenia roślinnego witaminę K i Omega 3.
  • może być spożywany przez wegetarian i wegan.