Witamina D3- Life Light-90k

  • szt.
  • 63,90 zł

Witamina  D3- Life Ligh-dla Vegan

Witamina D3 - Suplement diety

Drobnocząsteczkowy kompleks mikroskładników odżywczych z witaminą D3 (cholekalcyferol) w synergistycznym połączeniu z wapniem. Witamina D3 pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. U wielu osóbwystępuje niedobór witaminy D, czego nie są świadomi. Witamina D3 (odpowiednia dla wegan) może pomóc zlikwidować te niedobory. 

Fizjologiczne funkcje substancji czynnej

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia, w utrzymaniu zdrowych kości oraz  w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.


Wapń przyczynia siędo prawidłowego krzepnięcia krwi, prawidłowego funkcjonowania enzymów trawiennych, utrzymania odpowiedniego metabolizmu energetycznego i prawidłowego przekazywania impulsów nerwowych. Poza tym potrzebny jest do zachowania zdrowych kość i zębów. Wapń pełni także ważną funkcję w procesie podziału i specjalizacji komórek.

Porcja produktu do spożycia w ciągu dnia zawiera:

Składnik  1 kapsułka %RWS1
witamina D3 15,00 µg (600 I.E.) 300
wapń 140 mg 17

1) %RWS - Referencyjna wartość spożycia  dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w miejscu chłodnym. Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki: węglan wapnia, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki), witamina D (cholekalcyferol).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: stosować 1 kapsułkę dziennie popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light®

  • firma Life Light posiada certyfikaty ISO 22000 oraz ISO 13485.
  • zawiera witaminę D3 oraz wapń celem uzupełnienia normalnej diety.
  • zawiera wysokiej jakości składniki.
  • może być spożywany przez wegetarian i wegan.