Witamina D3 1000iu spray (120 porcji) 25 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Planeta Zdrowia
  • Dostępność: Jest  (10 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 63,72 zł 36,00 zł

Naturalna Witamina D3 1000iu

(120 porcji, kuracja na 4 miesiące)

 

Innowacyjna, doskonała forma sprayu Witaminy D3 absorbowana wprost przez błonę śluzową do układu krwionośnego. Najdoskonalsza droga wchłaniania tej jakże ważnej dla zdrowia witaminy, unika dość dużej straty podczas trawienia.

 

Witamina D jest odpowiedzialna za prawidłowy rozwój i mineralizację kości. Pełni ona istotną funkcję w regulacji gospodarki wapniowo-fosforowej ustroju. Zwiększa wchłanianie tych pierwiastków z przewodu pokarmowego oraz wyrównuje ewentualny nieprawidłowy stosunek wapnia do fosforu . Niezbędna jest w procesach kostnienia (ułatwia zamianę fosforu organicznego na nieorganiczny) i w powstaniu związków potrzebnych do budowy kości. Najogólniej mówiąc, budowa kości polega na tworzeniu tzw. matrycy kostnej zbudowanej z siatki kryształów (na podłożu tkanki łącznej) i odkładaniu jonów wapnia i fosforu w postaci hydroksyapatytu. Przy zbyt małej ilości witaminy D wapń zawarty w pożywieniu nie jest całkowicie wykorzystany, co może prowadzić do upośledzenia mineralizacji kości.

 

Poczuj różnicę i wypróbuj prawdopodobnie najlepiej przyswajalną Witaminę D3:

 - innowacyjna, doskonała forma sprayu 

- posiada gwarantowaną najwyższą skuteczność wchłaniania

- witamina D3 dostarczana bezpośrednio do układu krwionośnego 

- niezastąpiona wygodna postać i uniwersalność

- naturalna witamina D3, izolowana z lanoliny ( wosku zwierzęcego znajdującego się w owczej wełnie) - wytworzona pod wpływem słońca  - dzięki temu 70% lepiej przyswajalna niż inne formy

- naturalny aromat mięty pieprzowej

- 100% naturalnych składników

- nie zawiera kazeiny, laktozy, glutenu, drożdży, żelatyny, soi oraz sztucznych barwników

- bezpieczna dla diabetyków

 

Zawartość: 25 ml (120 porcji, kuracja aż na 4 miesiące)

Składniki: woda, środek słodzący - ksylitol (30%),naturalna witamina D3 (jako cholekalcyferol z lanoliny), naturalnyaromatmięty pieprzowej,środek zagęszczający:guma ksantanowa,konserwant:benzoesansodowy.

Zalecana porcja dzienna: 1 spray dziennie podczas posiłku (pod język).

Wstrząsnąć przed każdym użyciem, spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Nie przekraczać zalecanej dawki, chyba że lekarz zaleci inaczej.

 

Wartość odżywcza porcji dziennej (1 spray): naturalna witamina D3 1000iu (25µg) 500%* (jako cholekalcyferol z lanoliny) *ZDD – zalecana dawka dzienna