Waist-Line Control - 120 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Life Extension
  • Kod producenta: 737870190219
  • Dostępność: Jest  (10 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 129,54 zł

 Waist-Line Control Kontrola wagi

 Life Extension

120 kaps

To formuła o podwójnym działaniu, która zawiera specjalny kompleks peptydów zaprojektowany w celu zmniejszenia spożycia kalorii i zmniejszenia gromadzenia się tłuszczu w jamie brzusznej.

Peptydy te, wywodzą się z naturalnie sfermentowanych drożdży zwanych Saccharomyces cerevisiae stosowanych w produkcji żywności i napojów, modulują hormony regulujące apetyt w mózgu poprzez wpływ na neuropeptyd Y (NPY).

Peptydy pochodzące z S. cerevisiae zmniejszają również aktywność enzymów odpowiedzialnych za wytwarzanie tłuszczu z nadmiaru energii pokarmowej, szczególnie dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej (G6PD) i enzymu jabłkowego (ME).

Może pomóc zmniejszyć spożycie pokarmu i zapewnia dodatkowe wsparcie dla redukcji tłuszczu w jamie brzusznej. Dodatkowo formuła nie zawiera stymulantów i nie powoduje skutków ubocznych.

Skład w 2 kapsułkach:

Eatless Kompleks peptydowy (S. cerevisiae)         1000 mg

Składniki: Otoczka kapsułki: celuloza roślinna, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka, fosforan triwapniowy, stearynian roślinny, kwas stearynowy.

Porcja dzienna: 2 kapsułki 2 razy dziennie przed śniadaniem i kolacją.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent: Life Extension