Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C 50 gr.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: VIRIDIAN
  • Dostępność: Jest  (50 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 78,73 zł

Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C 50 gr.

 

Suplement Diety Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C to preparat zawierający tzw. dobre bakterie  czyli probiotyki z dodatkiem unikalnych prebiotyków FS2-60 oferujących pełne spektrum prebiotycznych oligosacharydów i inulinę pochodzenia roślinnego.

Synbiotyk dla dzieci jest mieszanką 4 pożytecznych szczepów bakterii jelitowych Lactobacillus i Bifidobacterium, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Dodany  Prebiotyk FS2-60 nie jest trawiony lecz wykorzystywany przez florę bakteryjną do  zwiększenia populacji przyjaznych bakterii Lactobacillus i Bifidobacterium, przy jednoczesnym zmniejszeniu populacji nieprzyjaznych dla naszego organizmu  gatunków bakterii.

Synbiotyk w proszku dla dzieci firmy Viridian   posiada również buforowaną witaminę C.

Witamina C odgrywa istotną rolę w wielu dziedzinach ludzkiego zdrowia m.in. przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu oraz do prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, skóry, dziąseł i zębów. Witamina C wspomaga również układ odpornościowy.Forma sproszkowana ułatwia przyjmowanie: prosto z łyżeczki lub dodając do napojów (soków) lub zmieszane z jedzeniem ( zimnym). W opakowaniu znajduje się  łyżeczka z miarką 1 gramową.  Nie testowane na zwierzętach.Suplementy Diety Viridian nie zawierają powszechnie używanych substancji wypełniających i przeciwzbrylających. W większości produkowane są na bazie spiruliny, alfalfa i borówki co dodatkowo wzbogaca ich skład.Zalecane  spożycie: 1-4  lata (1gr), 4-8 lat (2gr), 8-11 lat (3 gr), 11-14 lat (4gr)Forma sproszkowana ułatwia przyjmowanie: prosto z łyżeczki lub dodając do napojów (soków) lub zmieszane z jedzeniem ( zimnym). W opakowaniu znajduje się  łyżeczka z miarką 1 gramowąSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Uwaga! Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. 100% aktywnych składników. Nie zawiera: pszenicy, laktozy, soli, drożdży, konserwantów   Zawartość: 50 g