Srebro koloidalne AG10 300 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nelfarma
  • Kod producenta: 5906660100171
  • Dostępność: Jest  (4 szt.)

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 34,00 zł

SREBRO KOLOIDALNE AG10WYRÓB MEDYCZNY ZAPEWNIAJĄCY SKUTECZNE WSPARCIE W TRAKCIE LECZENIA BAKTERYJNYCH, WIRUSOWYCH I GRZYBICZYCH INFEKCJI JAMY USTNEJ

Płyn do płukania jamy ustnej, przeznaczony do stosowania wspomagająco w leczeniu bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych infekcji jamy ustnej.

Objawami infekcji jamy ustnej mogą by: pieczenie, mrowienie, swędzenie, zaczerwienienie i obrzęk błony śluzowej jamy ustnej, ból o różnym nasileniu, w szczególności podczas jedzenia, nalot, w niektórych przypadkach pęcherze, nadżerki, podniesiona a nawet bardzo wysoka temperatura ciała oraz nieprzyjemny zapach z ust.

Wyrób jest przeznaczony do terapii uzupełniającej i nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi.

SREBRO KOLOIDALNE AG10 stosowanie


Do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.
Stosować u dzieci nie dłużej niż 3-5 dni, u dorosłych nie dłużej niż 7 dni.
W razie konieczności przedłużenia kuracji, braku poprawy stanu zdrowia lub zaostrzenia objawów chorobowych należy skonsultować się z lekarzem.

ZALECANE SPOŻYCIE

Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu produktu. Wyrób medyczny należy stosować zgodnie z zaleceniami i wskazówkami podanymi przez wytwórcę w instrukcji umieszczonej na opakowaniu.

Płyn do płukania jamy ustnej jest gotowy do użycia. Nie należy go rozcieńcza.

Nakrętkę z podziałką uzupełnić płynem do górnej kreski. Następnie należy dokładnie, płukać jamę ustną, równomiernie rozprowadzając płyn po całej jamie ustnej. Po około 20 sekundach wypluć płyn. Nie połyka.

Po płukaniu nie należy jeść, pić ani szczotkować zębów przez conajmniej 20 minut. Po zastosowaniu możliwe jest utrzymywanie się w ustach metalicznego posmaku.

Stosować 3 razy dziennie.

W przypadku stosowania u dzieci, wyrób należy stosować tylko pod kontrolą osób dorosłych. Należy unikać ryzyka nieprawidłowego użycia lub połknięcia.

Unikać kontaktu z oczami.

Jeżeli podczas stosowania wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane, należy zaprzestać stosowania wyrobu i skonsultować się z lekarzem.
WAŻNE

Przeciwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na srebro. Nie stosować u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy ustnej oraz po przeprowadzonych zabiegach medycznych.

Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia, a także u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.
 
Pojemność: 300 ml
 

Przechowywanie:

 
Wyrób należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu jednostkowym, w pozycji pionowej.
Przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze nie wyższej niż 25ºC.
Przechowywać z daleka od działania pól magnetycznych.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia.
 

SKŁADNIKI

 
Woda Dejonizowana, Srebro Koloidalne. Wyrób Zawiera Do 10ppmm Srebra.
 
PRODUCENT Nelfarma Sp. Z O.O. 
 
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu