Polska Róża POKRZYWA 100% SOK 500ML

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: POLSKA RÓŻA
  • Kod producenta: 5902768174649
  • Dostępność: Jest  (47 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 25,83 zł

POLSKA RÓŻA POKRZYWA 100% SOK 500ML


Sok z pokrzywy posiada właściwości moczopędne (korzystne w leczeniu kamicy nerkowej i innych schorzeń układu moczowego), wspomaga wydalanie z organizmu szkodliwych substancji (np. złogów kwasu moczowego) oraz leczenie dny moczanowej (artretyzmu).

Pokrzywa przeciwdziała zatrzymywaniu płynów w organizmie, ułatwia przemianę materii, oczyszcza układ trawienny, wpływa korzystnie na pracę trzustki, wątroby i żołądka. Oczyszcza naczynia z cholesterolu. Sok z pokrzywy stosuje w chorobach wątroby i przewodu pokarmowego, nieżytach żołądka i jelit, a także przy biegunkach.

Pokrzywa dostarcza organizmowi duże ilości żelaza, które są niezbędne przy leczeniu anemii, a także podczas choroby nowotworowej i chemioterapii – odpowiedni poziom żelaza w organizmie wspomaga walkę z nowotworem. Zawiera także duże ilości krzemu, wapnia, manganu, potasu, miedzi oraz witamin C, B, K i A.

Proponowany sposób podania: 2x dziennie po 50 ml soku (rano i wieczorem).

Skład: 100% sok z pokrzywy.

Produkt do bezpośredniego spożycia lub rozcieńczenia.

Objętość netto: 500 ml, butelka szklana z brązowego szkła (zabezpiecza sok przed utratą właściwości odżywczych i      witamin)

 

Można powiedzieć, że moda na „chwasty” weszła na salony. I bardzo dobrze! Powrót do starych tradycji, kiedy ludzie leczyli się tym, co rośnie tuż obok, to objaw zmęczenia sztucznymi medykamentami, jakie nam oferują apteki i reklama. Każdy, kto spędzał dzieciństwo na wsi, ten pamięta, jak wiele pokrzywy rosło wokół. Być może Twoja babcia suszyła pokrzywę na napary?

Pokrzywa może odstrasza
W naturalnej formie, a wszystko to przez liście z włoskami zawierającymi kwas mrówkowy. Soku z liści młodej pokrzywy bać się nie musisz. Nasz sklep dostarcza Ci gotowy produkt do bezpośredniego spożycia.

Pokrzywa sok
Świeży sok z pokrzywy należy do polskich super produktów. Zawiera witaminy C, B, K, A, E oraz mikroelementy jak wapń, żelazo, magnez, jod, potas, krzem, fosfor, siarka. Zawartość żelaza pomaga chorym na anemię. Pokrzywa wykazuje działanie krwiotwórcze.
Sok z liści pokrzywy to silny antyoksydant. Dieta współczesnego człowieka zawiera antyoksydantów stanowczo za mało. Są one niezbędne zwłaszcza dla astmatyków i alergików, ale tak naprawdę każdemu z nas.

Naturalny sok z pokrzywy na oczyszczanie
Jeśli pijasz herbatkę z pokrzywy, możesz zauważyć na skórze drobne wypryski. To efekt oczyszczania się organizmu! O ile nie jest łatwo wypijać kilka filiżanek naparu z pokrzywy dziennie, to już 50 ml soku z pokrzywy nie sprawi żadnych trudności.

Dzięki właściwościom moczopędnym pokrzywy, poleca się ją w leczeniu i profilaktyce chorób układu moczowego i nerek. Sok z pokrzywy naturalnie filtruje nasz organizm, zapobiegając stanom zapalnym. Przeciwdziała zatrzymywaniu płynów w organizmie, a wraz z usuwaną wodą z tkanek, pokrzywa wypłukuje toksyny i zbędne produkty przemiany materii. Pozbywamy się dzięki temu obrzęków, zwłaszcza z nóg.

Pokrzywa ułatwia przemianę materii, korzystnie wpływa na układ trawienny, pracę trzustki, wątroby i żołądka. Sok z liści pokrzywy oczyszcza naczynia z cholesterolu. Stosuje się go w chorobach wątroby i przewodu pokarmowego, nieżytach żołądka i jelit, a także przy biegunkach.

Sok z pokrzywy pobudza wydzielanie soków żołądkowych. Oznacza to, że jedząc to samo, korzystasz w większym stopniu z dostarczanego pożywienia. Zwiększa się bowiem przyswajalność składników odżywczych. W efekcie masz więcej energii, łatwiej zasypiasz i mniej się męczysz.

Pokrzywa jest polecana szczególnie kobietom, świetnie wzmacnia włosy i paznokcie.