SILVER SPRAY do gardła 20ml STARPHARMA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: STARPHARMA
  • Kod producenta: 5902989931441
  • Dostępność: Jest  (11 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 15,09 zł brutto
  • szt.
  • 16,68 zł

OPIS
SILVER SPRAY - nawilża i łagodzi objawy bólu gardła

Wyrób medyczny SILVER SPRAY do gardła, dzięki zawartości wyciągu z porostu islandzkiego, powleka błonę śluzową gardła ochronnym filmem chroniąc ja przed wpływem szkodliwych czynników chorobotwórczych oraz zapewnia jej nawilżenie. Dzięki swojemu działaniu wyrób łagodzi, towarzyszące stanom zapalnym, podrażnienia gardła objawiające się pieczeniem, uczuciem suchości, bólem i trudnościami w przełykaniu.

SKŁADNIKI
Woda oczyszczona, gliceryna, sorbitol, wyciąg z porostu islandzkiego (Cetraria islandica), aromat miętowy, chlorek benzalkonium, srebro koloidalne.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE
Przed użyciem należy zapoznać się z treścią instrukcji używania dołączonej do opakowania.

Rozpylać na śluzówkę jamy ustnej i gardła.

Dzieci od 6 lat: w zależności od potrzeb, ale nie więcej niż. 3 razy na dobę po 3 dawki. Dorośli: w zależności od potrzeb, ale nie więcej niż 4 razy na dobę po 3 dawki.

Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć opakowanie. Bezpośrednio po aplikacji nie należy pić ani spożywać posiłków. Nie stosować dłużej niż 7 dni bez konsultacji z lekarzem. Wyrób jest przeznaczony do ciągłego używania przez czas nie dłuższy niż 30 dni.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temp. 15-25°C, w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Po pierwszym otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy.

OSTRZEŻENIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Należy unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się sprayu do oczu należy niezwłocznie przemyć je wodą. Nie stosować w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u dzieci w wieku do 6 lat. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia przed zastosowaniem wyrobu powinny zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować dłużej niż 7 dni bez konsultacji z lekarzem. W przypadku zaostrzenia objawów lub braku poprawy stanu zdrowia należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.

PRZECIWWSKAZANIA
Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.

INFORMACJE DODATKOWE
• produkt nie zawiera cukru (może być stosowany przez diabetyków), zawiera substancje słodząca (sorbitol);
• u dzieci wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej.

PRODUCENT
Starpharma Sp. z o.o.,
ul. Stawki 2, 23 piętro,
00-193 Warszawa, Polska