Sango Koralle- Life Light-45g

  • szt.
  • 165,90 zł

Sango Koralle- Life Light

Sango Koralle

Pochodzące z wydobytych z morza, 100 % czystych skamielin głębinowych koralowców liczących miliony lat, o nadzwyczaj wysokiej zawartości wapnia i magnezu w idealnej proporcji 2:1.

Fizjologiczne funkcje substancji czynnej

Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, prawidłowego funkcjonowania enzymów trawiennych, utrzymania odpowiedniego metabolizmu energetycznego i prawidłowego przekazywania impulsów nerwowych. Poza tym potrzebny jest do zachowania zdrowych kość i zębów. Wapń pełni także ważną funkcję w procesie podziału i specjalizacji komórek.

Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, odgrywa ważną rolę w procesie podziału komórek, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Magnez ma dobroczynny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowej syntezie białka i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej w organizmie.

Zawartość składników w dziennej porcji produktu

Substancje czynne 3 x 0,50g %RWS1
wapń 300,00 mg 38
magnez 150,00 mg 40

1) %RWS - Referencyjna wartość spożycia  dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Składniki: Oryginalny koralowiec japoński (MSC) z naturalną zawartością wapnia (20 %) i magnezu (10 %)

Zalecane dzienne spożycie 

Stosować 2 x dziennie 0,5 g (szczypta), przed lub między posiłkami, popijając dużą ilością wody. W przypadku nadkwasoty zaleca się przyjmować od 3 do 6 miesięcy.

Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w miejscu chłodnym. Chronić od światła i wilgoci.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light®

  • doskonałe połączenie składników mineralnych – wapnia i magnezu wpływających pozytywnie na równowagę kwasowo-zasadową organizmu oraz celem właściwego uzupełnienia codziennej diety.
  • zawiera wysokiej jakości substancje naturalne.
  • jest hipoalergiczny, nie zawiera glutenu, laktozy, ani składników modyfikowanych genetycznie.