Proskin LF-Łuszczyca-AZS- kaps. x 30

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: PSM SP.Z O.O.RASZYN
 • Dostępność: Jest  (0 szt.)
  Czas realizacji: 3 dni
 • szt.
 • 82,00 zł 57,95 zł
 • Niedostępny

Proskin Pieczęć Konkurs

PROSKIN LF -Łuszczyca-AZS

Proskin Lf - jest doskonałym preparatem na łuszczycę

Skład kapsułki:

Skoncentrowane kobyle mleko. Kobyle mleko jest produktem naturalnym.

Pod względem składu i struktury jest ono najbardziej zbliżone do mleka ludzkiego, zawiera ponad 40 bioaktywnych składników, które działają wielokierunkowo i są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, w tym także i skóry.

Działanie

Proskin LF® to skuteczny doustny preparat, który wspomaga proces powstawania zdrowej, dobrze nawilżonej i elastycznej skóry.

Przyjmowany regularnie poprawia nawilżenie skóry, działając „od wewnątrz” na wszystkie jej warstwy.

Dobre nawilżenie skóry wzmaga jej funkcję ochronną, poprawia czynności naskórka, łagodzi dolegliwości związane z suchą skórą i wpływa na wydłużenie okresów bez zaostrzeń choroby.

Zastosowanie

Proskin LF® wskazany jest jako terapia wspomagająca dla osób mających suchą, łuszczącą się skórę, ulegającą zrogowaceniu i pękaniu, często jako objaw towarzyszący między innymi:

 • Łuszczycy
 • Atopowemu Zapaleniu Skóry
 • Naświetlaniom UVA, UVB, PUVA (np. w łuszczycy, w bielactwie)
 • Przyjmowaniu leków, których działaniem niepożądanym jest wysuszenie skóry i błon śluzowych (np. leczenie trądziku doustną izotretinoiną)
 • Zaburzeniom hormonalnym w okresie menopauzy, kiedy kobiety odczuwają dolegliwości między innymi z powodu boleśnie pękających pięt, dokuczliwego świądu skóry na łydkach i ramionach oraz nadmiernego złuszczania się suchego naskórka

oraz dla osób, które chcą aby ich skóra była dobrze nawilżona, elastyczna i wygładzona.

Należy pamiętać, że stosowanie samych zewnętrznych preparatów nawilżających (kremy, balsamy itp.) jest niewystarczające aby utrzymać skórę w dobrej kondycji i nawilżeniu.

Naskórek, który pielęgnujemy zewnętrznie stosując np. kremy, zawiera tylko 20% wody niezbędnej do prawidłowego nawilżenia całej skóry.

Za pozostałe 80% odpowiadają głębsze warstwy skóry, do których kremy ani balsamy nie docierają, a możemy je skutecznie nawilżyć stosując Proskin LF®.

Dobre nawilżenie głębokich warstw skóry decyduje o wyglądzie, sprężystości i elastyczności całej skóry, natomiast przesuszenie skóry jest przyczyną powstawania miedzy innymi sieci płytkich zmarszczek.

Sposób przyjmowania- Proskin LF

Preparat zawiera wysoką dawkę skoncentrowanego kobylego mleka, dlatego wystarcza przyjmowanie 1 – 2 kapsułek raz na dobę, najlepiej na czczo, popijając szklanką wody. Dla osób o masie ciała powyżej 60 kg zaleca się 2 kapsułki, zwłaszcza w czasie pierwszych trzech miesięcy stosowania.

Proskin LF® jest suplementem diety, który działa „od środka” i dlatego jego efekty pojawiają się dopiero wtedy, kiedy nastąpi „wysycenie” organizmu substancjami zawartymi w preparacie.

Najczęściej następuje to w ciągu dwóch pierwszych miesięcy, a optymalny efekt uzyskujemy po 3 miesiącach regularnego stosowania.

Aby utrzymać dobry stan nawilżenia skóry należy kontynuować przyjmowanie preparatu.

Z reguły dla podtrzymania osiągniętego efektu, stosuje się 1 kapsułkę dziennie.

Opakowania

Opakowanie zawiera 30 kapsułek.