Reducan diabet prawidłowy poziom cukru we krwi 30 sasz.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: New Concept Polska
  • Kod producenta: 5907683182502
  • Dostępność: Jest  (4 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 99,00 zł

Prawidłowy poziom cukru we krwi

Reducan Diabet

 reguluje skoki cukru!

30 dniowa kuracja !!!

Narodowy Instytut Leków logo

Opracowany i certyfikowany przez Narodowy Instytut Leków 

Suplement diety na bazie naturalnego β-glukanu.

(Suplement diety opracowany przez NIL w ramach projektu bony na innowacje numer wniosku o dofinansowanie: POIR.02.03.02-14-0064/18.) Badania dowodzą, że β-glukan – w dawce występującej jedynie w Reducanie – ma silne działanie przeciwglikemiczne.

Jeżeli cierpisz na zmęczenie po posiłkach, uprawiasz sporty, odchudzasz się albo chcesz wspomóc leczenie cukrzycy – wypróbuj Reducan®.

Interdyscyplinarny zespół naukowców Narodowego Instytutu Leków opracował unikalną formułę Reducan® Diabet wykorzystującą najlepszą frakcję β-glukanu z owsa. (Suplement diety opracowany przez NIL w ramach projektu bony na innowacje numer wniosku o dofinansowanie: POIR.02.03.02-14-0064/18.) Nasz suplement zawiera najwyższą dawkę β-glukanu spośród preparatów dostępnych na rynku.

Innym istotnym składnikiem Reducanu jest wysokobiodostępna forma chromu organicznego, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Te znane i sprawdzone składniki w naszym suplemencie występują w dużych, bardzo skutecznych dawkach.

Everest Swiss Pharm jako jedyna firma posiada certyfikowane przez Narodowy Instytut Leków produkty na bazie  beta-glukanu pochodzącego z owsa o potwierdzonej skuteczności działania w eksperymencie z udziałem ludzi.