Reducan diabet prawidłowy poziom cukru we krwi 30 sasz.

 • szt.
 • 99,00 zł

Reducan Diabet

 1.  reguluje skoki cukru!
 2. Opracowany i certyfikowany przez Narodowy Instytut Leków 

 3. Reducan diabet to suplement diety opracowany  na bazie naturalnego β-glukanu.

Spis treści:

30 dniowa kuracja !!!

SKŁAD

Beta-glukan z owsa, pikolinian chromu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat poziomkowy, barwnik: azorubina, która może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci, substancje słodzące: glikozydy stewiolowe, sukraloza.

Dzienna porcja zawiera:

 • β-glukan z owsa – 4000 mg
 • Chrom – 10 μg (25% zapotrzebowania)

WSKAZANIA

Napój w proszku

 • dla osób chcących kontrolować stężenie glukozy po posiłku
 • spowalnia wchłanianie glukozy po posiłku oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi

DZIAŁANIE

 • Spożycie β-glukanu pochodzącego z owsa w ramach posiłku pomaga ograniczyć wzrost poziomu glukozy we krwi po tym posiłku. Działanie β-glukanu z owsa polega na wiązaniu się go z glukozą, która nie może zostać wchłonięta z przewodu pokarmowego do krwioobiegu. Obrazowo, działanie β-glukanu z owsa polega na przyklejaniu się cząsteczek glukozy zawartej w pożywieniu, która następnie zostanie wydalona lub zjedzona przez bakterie znajdujące się w dolnych odcinkach naszego przewodu pokarmowego.
 • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi w ciągu dnia. Chrom również wzmacnia działanie insuliny. Bez insuliny niemożliwy byłby transport glukozy do komórek w organizmie człowieka. Dzięki temu hormonowi stężenie glukozy we krwi jest mniej więcej na stałym poziomie nawet po spożyciu posiłku. Chrom jest niezbędny do prawidłowego działania insuliny, a tym samy jest niezbędny w kontroli stężenia glukozy we krwi. Chrom może zapobiegać rozwojowi cukrzycy i co więcej badania naukowe wskazują, że pełni on dużą rolę we wspomaganiu leczenia tej choroby metabolicznej.
 • Spożycie β-glukanu pochodzącego z owsa w ramach posiłku pomaga ograniczyć wzrost poziomu glukozy we krwi po tym posiłku.
 • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi w ciągu dnia

DAWKOWANIE

Spożywać 1 porcję dziennie przed głównym posiłkiem lub w jego trakcie.

 1. Wsypać zawartość saszetki do suchego naczynia (np. szklanki).
 2. Dodać zimną wodę w ilości 1-2 cm ponad powierzchnię proszku i energicznie wymieszać, tak by powstała zawiesina.
 3. Dolać 200-250 ml wrzącej wody i ponownie energicznie wymieszać.

PRZECIWWSKAZANIA

Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Narodowy Instytut Leków logo

 

Reducan technologia produkcji

 

Opracowany i certyfikowany przez Narodowy Instytut Leków 

Suplement diety na bazie naturalnego β-glukanu.

(Suplement diety opracowany przez NIL w ramach projektu bony na innowacje numer wniosku o dofinansowanie: POIR.02.03.02-14-0064/18.) Badania dowodzą, że β-glukan – w dawce występującej jedynie w Reducanie – ma silne działanie przeciwglikemiczne.

Jeżeli cierpisz na zmęczenie po posiłkach, uprawiasz sporty, odchudzasz się albo chcesz wspomóc leczenie cukrzycy – wypróbuj Reducan®.

Interdyscyplinarny zespół naukowców Narodowego Instytutu Leków opracował unikalną formułę Reducan® Diabet wykorzystującą najlepszą frakcję β-glukanu z owsa. (Suplement diety opracowany przez NIL w ramach projektu bony na innowacje numer wniosku o dofinansowanie: POIR.02.03.02-14-0064/18.) Nasz suplement zawiera najwyższą dawkę β-glukanu spośród preparatów dostępnych na rynku.

Innym istotnym składnikiem Reducanu jest wysokobiodostępna forma chromu organicznego, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Te znane i sprawdzone składniki w naszym suplemencie występują w dużych, bardzo skutecznych dawkach.

Everest Swiss Pharm jako jedyna firma posiada certyfikowane przez Narodowy Instytut Leków produkty na bazie  beta-glukanu pochodzącego z owsa o potwierdzonej skuteczności działania w eksperymencie z udziałem ludzi.