Power Up poprawa pamięci 60 kaps.

  • szt.
  • 135,00 zł

POWER UP 

Poprawa pamięci

MYŚL SZYBKO, CZUJ SIĘ OPTYMALNIE, STARZEJ SIĘ WOLNO

 

Wyobraź sobie, że przez cały dzień Twój mózg pracuje na najwyższych obrotach, jesteś skupiony i masz jasność umysłu.

Twój nastrój jest optymalny a jednocześnie ochraniasz swój mózg przed chorobami zwyrodnieniowymi tj. Alzheimer czy Parkinson.

 

  • myśl szybko

 

L-tyrozyna, biotyna i szybko wchłaniająca się witamina B6 pomagają utrzymać normalne funkcje psychologiczne i są niezbędne dla optymalnego poziomu energii i jasności umysłu.
Żelazo, witamina B3 i wstępnie strawiona witamina B9 są niezbędnymi źródłami energii dla mózgu, dzięki którym zostaje natychmiast podwyższona sprawność umysłowa oraz funkcje długo- i krótkotrwałej pamięci.

 

  • czuj się optymalnie


Koreański ekstrakt z żeń-szenia i L-tauryna mają właściwości modulujące nastrój i poprawiające zdolności poznawcze.
Bor pomaga w produkcji testosteronu i równoważeniu estrogenu - zarówno niezbędnego dla siły poznawczej, jak i poprawy zręczności, uwagi i pamięci krótkotrwałej.

 

  • starzej się wolno


Wykazano, że nikotynoamidowy riboside, najbardziej zaawansowana postać witaminy B3, chroni mózg i zmniejsza ryzyko zachorowania na chorobę Alzheimera. Metylkobalamina, wstępnie strawiona forma witaminy B12, jest niezbędnym elementem w profilaktyce chorób neurodegeneracyjnych. Nasze formy L-karnityny o wysokiej biodostępności, Gotu Kola i Soplówka jeżowata są znane ze zdolności do ochrony i wzmocnienia mózgu.

 

Power up to specjalna receptura zawierająca wysokiej jakości, dobrze przebadane składniki odżywcze o właściwościach nootropowych, dzięki którym produkt Motion Nutrition plasuje się na samym szczycie produktów nootropowych dostępnych na rynku.

 

CZYM POWER UP RÓŻNI SIĘ OD INNYCH NOOTROPIKÓW?

 

W odróżnieniu od innych tego typu preparatów nie zawiera substancji syntetycznych, które powstają na potrzeby rynku, a ich długoterminowe działanie pozostaje nieznane. Specjalnie dobrany kompleks witamin, został wzbogacony o dobrze znane medycynie ajurwedyjskiej, adaptogeny, których działanie normalizujące funkcje organizmu, zostało potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi na ludziach.Unplug zaburzenia snu

 

Power Up oraz Unplug w sposób naturalny regulują funkcje kognitywne mózgu oraz cały układ nerwowy.

Oba produkty mogą z być przyjmowane doraźnie, w okresach zwiększonego stresu i osłabienia lub być częścią codziennej profilaktyki zdrowotnej, gdyż chronią organizm przed poważnymi chorobami neurologicznymi.

 

DLA KOGO?

 

Power Up jest dla każdego kto boryka się z codziennym napięciem, zadaniami wymagającymi skupienia i zachowania równowagi psychicznej. Dla każdego, kto ma stresującą pracę lub inne wyzwania życiowe. Dla każdego kto odczuwa w ciągu dnia spadki energii i obniżenie poziomu funkcji umysłowych ale także spadki nastroju. Dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie swojego mózgu i zapewnić mu sprawność na długie lata.

 

 

  • Power Up nie powinno być przyjmowane wraz z pożywieniem aby nie zostały utracone aminokwasy w wyniku trawienia białek.

 

  • Gotu kola w Power Up może wchodzić w interakcje z lekami uspokajającymi /antydepresantami.

 

  • Power Up nie może być zażywany przez osoby z problemami związanymi z nadmiarem żelaza w organizmie lub w przypadku podejrzenia niedokrwistości (anemia).