Pharmepa Restore Igennus

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: IGENNUS
  • Kod producenta: 5060083070395
  • Dostępność: Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 128,80 zł

Pharmepa Restore Igennus

Ultraczysty 90%-owy EPA w formie re-estryfikowanego trójglicerydu rTG-EPA z dzikiej sardeli, farmaceutyczna jakość 

Doskonały: dla przywrócenia równowagi pomiędzy kwasami omega-3 i omega-6

Forma rTG charakteryzuje się najwyższą biodostępnością i jest gotowa do użycia przez organizm. Olej z dzikiej sardeli został oczyszczony metodą destylacji molekularnej dla zapewnienia najwyższej czystości produktu - wolny od dioksyn, rtęci, PCB i innych zanieczyszczeń. Dzięki super-skoncentrowanej formie, produkt dostarcza wysokiej dawki EPA i pozwala uzupełnić jego niedobór w organizmie. Dodatek olejku cytrynowego zapobiega odbijaniu rybą.

Składniki:

 kwas eikozapentaenowy (w postaci re-estryfikowanego trójglicerydu - rTG-EPA, omega-3) z oleju z dzikiej sardeli (ryba); emulgatory: żelatyna rybia, glicerol; naturalny olejek cytrynowy; witamina E (D-alfa-tokoferol).

 

Porcja dzienna  (1 kaps.)                                        

Zawartość  

RWS*

Kalorie 6,1 kcal                     **
Tłuszcz ogółem 556 mg **
      z czego nasycone kwasy tłuszczowe 7 mg **
      z czego wielonienasycone kwasy tłuszczowe             541,5 mg **
      z czego jednonienasycone kwasy tłuszczowe 7,5 mg **
Białko 146 mg **
Węglowodany 0 mg **
EPA (rTG kwas eikozapentaenowy) 500 mg **
Witamina E (D-alfa-tokoferol) 5 mg 42%
*Referencyjna Wartość Spożycia
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia

Dawkowanie:

  • dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 kapsułki dziennie
  • dzieci w wieku 4 do 12 lat: 1 kapsułka dziennie.

Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Pharmepa Restore powinna być zażywana z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania środków rozrzedzających krew oraz w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

 

Badania naukowe pokazują, że EPA odgrywa ważną rolę w naszym organizmie, zapewnia optymalne funkcjonowanie mózgu, odrywa ważną rolę w utrzymaniu dobrego nastroju i wysokiej koncentracji. Ponadto, EPA ulega w naszym organizmie konwersji do substancji działających przeciwzapalnie oraz regulujących działanie układu odpornościowego. Zdaniem naukowców EPA zapewnia również prawidłowe funkcjonowanie systemu kardiowaskularnego i giętkość połączeń stawowych.

Produkt Pharmepa Restore zalecany jest w pierwszej fazie uzupełniania niedoboru EPA w organizmie oraz we wspomaganiu suplementacyjnym leczenia zaburzeń i schorzeń, do których przyczynia się niedobór tego kwasu tłuszczowego.

Ilość: 60 kapsułek