Naturalna farba do włosów w proszku kolor Owoc granatu 25g ELD

  • szt.
  • 6,50 zł

Naturalna farba do włosów w proszku kolor Owoc granatu 25g ELD


Farba i odżywka koloryzująca do włosów Owoc Granatu ELD jest przeznaczona do każdego rodzaju włosów.

Nadaje piękny kolor i naturalny połysk, stwarzając wrażenie zwiększonej gęstości włosów. S

ystematycznie stosowana wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu.

Działa także na siwe włosy.

SPOSÓB UŻYCIA
Zawartość torebki wymieszać z 75ml gorącej wody (70 st. C) do uzyskania konsystencji śmietany.

Po ostudzeniu (40 st. C) na umyte i na wypłukane włosy nałożyć równomiernie papkę. Nakryć głowę folią lub czepkiem i zawiązać ręcznikiem dla utrzymania ciepła. Po upływie odpowiedniego czasu (ok. 30 min) spłukać farbę ciepłą wodą. Zaleca się umyć głowę szamponem z koncentratem chny.

SKŁADNIKI/INGREDIENTS
Infigofera Tinctoria Leaf Powder, HC Yellow No. 2, 3-Nitro-P-Hydroxyethylaminophenol

UWAGI
Efekt farbowania zależy od podatności włosów, wzmaga się z upływem czasu ekspozycji (0,5 - 2 godz.). Proces farbowania można skrócić i uzyskać mocniejszy kolor stosując suszarkę. Chronić przed zafarbowaniem - skórę twarzy i szyi smarując kremem. Ręce należy zabezpieczyć rękawiczkami ochronnymi.

Osoby szczególnie wrażliwe przed zabiegiem koloryzacji powinny wykonać próbę uczuleniową. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs.

Dobrze spłukać włosy do zabiegu farbowania. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast spłukać je wodą.

Barwniki do włosów mogą wywołać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16. roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, kiedykolwiek wystapiła reakcja na farbowanie włosów, w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.