Olej z opuncji figowej na zmarszczki Eco Cert Bio Agadir 10 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bio Agadir
  • Kod producenta: 5903824599000
  • Dostępność: Jest  (4 szt.)

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 55,00 zł

Olej z opuncji figowej na zmarszczki Bio Agadir

Od starożytności używany w walce z upływem czasu i jego wpływem na naszą skórę.

Olej z opuncji jest najdroższym na świecie, ale zarazem najskuteczniejszym olejkiem stosowanym w profilaktyce anty-aging ( posiada silne działanie przeciwzmarszczkowe, liftingujące  i odmładzające).

 Jego działanie jest około pięciokrotnie silniejsze od popularnego oleju arganowego. 

Olej z Opuncji zwany jest NATURALNYM BOTOKSEM W BUTELCE!

Olej z opuncji figowej działanie

Bio Agadir - 100% naturalny i czysty Olej z pestek z opuncji figowej - silne działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe.

Olej z opuncji figowej Bio Agadir jest jednym z nielicznych na rynku, który posiada certyfikat na produkt końcowy, a nie na surowiec (co potwierdza poniższy skan certyfikatu). Znaczy to, że jest on oryginalnie rozlewany u producenta z zachowaniem swej 100% czystości, oryginalności i wszystkich standardów jakości.

Nasz olej nie jest rozlewany w Polsce tylko w Maroko.

Dzięki temu mamy gwarancję, że na żadnym etapie dystrybucji nie został pomieszany z innymi tańszymi olejami i nie jest maceratem.

Tego nie możemy być pewni w przypadku olejów rozlewanych poza zakładem produkcyjnym Producenta.

 

Aby olejek z opuncji był maksymalnie skuteczny, musi być wyprodukowany z pestek ( nie z miąższu) i nie może posiadać żadnych dodatków wypełniających w postaci parafiny czy innych tańszych olejów. Te "dodatki" do olejku, często nie są ujmowane w składzie i znacząco wpływają na obniżenie jego walorów pielęgnacyjnych oraz zatykanie porów. W odróżnieniu od innych tego typu produktów nasz olejek nie jest maceratem i nie posiada domieszek innych tanich olejków czy parafiny  - jest czystym w 100% naturalnym produktem z najwyższej jakości pestek (nasion) opuncji figowej. Olejek z opuncji figowej posiada pozytywne opinie i oceny zarówno specjalistów jak samych konsumentów

Olej z opuncji figowej certfikaty

Jest to produkt w 100% organiczny, z pierwszego tłoczenia, nierafinowany, importowany bezpośrednio z Maroko co potwierdza aktualny certyfikat ECOCERT:

Ceryfikat EcoCert Bio Agadir

Pojemność:10ml