OczyszczajÄ…ca maseczka Ubtan Hesh

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hesh
  • Kod producenta: 8901701137106
  • Dostępność: Jest  (9 szt.)
  • szt.
  • 19,43 zł

Ubtan łagodnie, ale dokładnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej i zachowując jej naturalną wilgotność. Już po pierwszym użyciu można zauważyć, że skóra rozświetliła się zdrowym blaskiem. Bardzo dobrze nadaje sie do pielęgnacji skóry trądzikowej i problematycznej.

Sposób użycia:
Jako mydło: rozmieszać odpowiednią ilość proszku w wodzie. Rozprowadzić pastę na całym ciele, odczekać 5-10 minut, następnie zażyć kąpieli lub wziąć prysznic.
Jako maseczka: rozmieszać niewielką ilość proszku z wodą, nałożyć na skórę twarzy. Po 10-15 minutach zmyć lub usunąć poprzez delikatne pocieranie skóry.Porady dla alergików: maseczka Ubtan jest produktem naturalnym, mimo wszystko jest zalecane w przypadku bardzo wrażliwej cery przeprowadzić test na małym odcinku skóry, ze względu na możliwość rakcji na indywidualną wrażliwość cery. Jeśli po 24h nie pojawi się zaczerwienienie lub świąd, maseczkę można bezpiecznie używać.

Uwaga: produkt nie testowany na zwierzętach. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

SKŁAD:

Nagarmotha (Cyperus Rotundus), Rose Alba (Rose) Flower Extract, Sandalwood Powder (Santalum Album), Kachura (Curcuma Zedoria), Bawchi (Psorolea Corylifolia), Anantmul (Hemidesmus Indicus), Amba Haldi (Curcuma Amada), Wala (Andropogan Muircatus), Manjishta (Rubia Cordifolia), Citrus Aurantium Amara Peel Powder, Sollum Follonum (Fuller's Earth), Perfume.