MythoSkin Q10 krem na kurze łapki z ekstraktem z komórek macierzystych

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Mito Pharma
 • Kod producenta: 5906642021180
 • Dostępność: Jest  (5 szt.)

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 3-5 dni
 • szt.
 • 269,00 zł

MythoSkin Q10 z ekstraktem z komórek macierzystych jabłka

Krem MythoSkin® Q10 z ekstraktem z komórek macierzystych jabłka przeznaczony jest do przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Szczególnie odpowiedni dla cery dojrzałej.

MythoSkin Q10 działanie

Krem w unikalny sposób łączy w sobie dwa składniki aktywne: koenzym Q10 w ultra małych kroplach oraz ekstrakt z komórek macierzystych jabłek ze starej szwajcarskiej odmiany, która charakteryzuje się szczególnie długą żywotnością. Ubichinon Q10 chroni i regeneruje skórę, natomiast ekstrakt redukuje zmarszczki wokół oczu, tzw. „kurze łapki”.

PhytoCellTec™ Malus Domestica to opatentowany liposomalny wyciąg zawierający komórki macierzyste jabłek z rzadkiej szwajcarskiej odmiany - „Uttwiler Spätlauber”. Ekstrakt PhytoCellTec™ bogaty jest w czynniki epigenetyczne i metabolity, które chronią komórki skóry oraz opóźniają ich procesy starzenia się.

Kiedy stosować krem MythoSkin® Q10 z ekstraktem z komórek macierzystych jabłka?

 • Krem polecany jest szczególnie do pielęgnacji skóry dojrzałej, wymagającej specjalistycznej regeneracji i witalizacji.
 • Dla intensywnego działania przeciwstarzeniowego, które gwarantuje wysoce skuteczne połączenie koenzymu Q10 oraz ekstraktu z komórek macierzystych jabłka.
 • Dla osób, które chcą zapobiec utracie elastyczności skóry oraz przeciwdziałać powstawaniu jej pierwszych oznak starzenia się, w tym zmarszczek" kurze łapki” wokół oczu.

 

DLACZEGO KREM MYTHOSKIN® Q10 Z EKSTRAKTEM Z KOMÓREK MACIERZYSTYCH JABŁKA?

 

 • Krem MythoSkin® Q10 z ekstraktem z komórek macierzystych jabłka to wysoce skuteczne połączenie koenzymu Q10, w formie ubichinonu, oraz opatentowanego ekstraktu z komórek macierzystych starej szwajcarskiej odmiany jabłek.
 • Krem zawiera ubichinon Q10 w bardzo małych kropelkach, które ułatwiają wchłanianie przez skórę. Udowodniono, że przy długotrwałym stosowaniu koenzym Q10 zmniejsza głębokość zmarszczek w skórze, zapobiegając utracie wilgoci i elastyczności. Skóra odzyskuje równowagę fizjologiczną, może się lepiej regenerować i długotrwale zwiększa swoją odporność.
 • Zastosowany w kremie ekstrakt z komórek macierzystych jabłka PhytoCellTec™ Malus Domestica został pozyskany z czystych kultur roślinnych komórek macierzystych. Składnik został przetestowany klinicznie, a badania wykazały jego wysoką skuteczność w redukcji zmarszczek wokół oczu.
 • Kosmetyk nie zawiera parabenów.

 

EKSTRAKT Z KOMÓREK MACIERZYSTYCH JABŁKA

 

 • „Uttwiler Spätlauber” to stara, obecnie bardzo rzadka szwajcarska odmiana jabłek. Była znana ze swojej wyjątkowej trwałości, ale z czasem została zastąpiona słodkimi jabłkami deserowymi ze względu na jej gorzki smak. Ponieważ jabłko mogło być przechowywane przez długi czas bez kurczenia się i utraty aromatu, musiało mieć specjalne składniki i szczególnie długowieczne komórki macierzyste. Właśnie te czynniki długowieczności zainteresowały naukowców z Mibelle AG Biochemistry.
 • Wraz z rozwojem innowacyjnej technologii PhytoCellTec™ stało się możliwe pozyskiwanie tych cennych roślinnych ekstraktów na dużą skalę. Substancja czynna otrzymywana jest jedynie z około 2-3 jabłek odmiany „Uttwiler Spätlauber”, natomiast cała dalsza produkcja opiera się na otrzymanym wcześniej surowcu. Dzięki tej technologii wytwarzane są wystarczająco duże ilości wysokiej jakości składników aktywnych z bardzo małej ilości materiału roślinnego, bez wykorzystywania lub narażania rzadkich roślin.
 • W warunkach laboratoryjnych młode, żywotne komórki macierzyste naskórka mogą tworzyć kompletny, wielowarstwowy naskórek. Wraz z upływem czasu tracą one te właściwości - komórki już się nie namnażają i odpowiednio nie tworzy się naskórek. Starsze komórki macierzyste ulegają wyczerpaniu i osiągają koniec swojego cyklu życiowego. Jednakże, jeśli do komórek macierzystych naskórka dodamy wyciąg z komórek macierzystych Malus Domestica, nawet „stare” komórki mogą nadal generować kompletny naskórek. Pod wpływem ekstraktu komórki macierzyste naskórka dłużej zachowują witalność i są w stanie tworzyć nową tkankę i regenerować skórę.

 

JAKOŚĆ I CZYSTOŚĆ KREMU MYTHOSKIN® Q10 Z EKSTRAKTEM Z KOMÓREK MACIERZYSTYCH JABŁKA

 

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech, z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia kremu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Są to doskonale opracowane preparaty kosmetyczne, nietestowane na zwierzętach, a ich działanie potwierdzone jest badaniami naukowymi.
 • Firma Mibelle Biochemistry testuje swoje składniki aktywne PhytoCellTec™ wyłącznie na kulturach komórkowych lub w gotowych produktach na ochotnikach. Te wysoce specyficzne testy zostały przeprowadzone we współpracy z renomowanymi dermatologicznymi instytutami badawczymi.

 

Bez parabenów.

Składniki:

Aqua, Olus Oil , Decyl Oleate, Glycerin, Pentylene Glycol, Squalane, Hydrogenated Lecithin, Alcohol, Ubiquinone, Phenoxyethanol, Lecithin, Sodium Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Isomalt, Parfum, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Ceramide NP, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract.

Składnik

Koenzym Q10 - Ubichinon

Ekstrakt z komórek macierzystych jabłka

Sposób użycia:

Nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Chronić przed światłem. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

 

Pojemność opakowania: 50 ml

Producent:Dr Enzmann