Kolagen Morski Marine Collagen,truskawka - 150g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nordic Naturals
  • Kod producenta: 768990016646
  • Dostępność: Jest  (9 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 123,62 zł

Kolagen Morski

Marine Collagen

Smak truskawka

Pojemność:- 150g

Stworzony dla optymalnego wchłaniania, Nordic Naturals Marine Collagen dostarcza małe hydrolizowane peptydy kolagenowe i witaminę C, które pomagają stymulować i wspierać komórki produkujące kolagen w całym ciele.


- 4200 mg bioaktywnych peptydów kolagenowych
- Kolagen typu I ze zrównoważonego, dziko złowionego dorsza arktycznego
- Dla zdrowej skóry
- Pomaga stymulować komórki produkujące kolagen w całym ciele
- Zawiera naturalną witaminę C, która wspomaga prawidłową produkcję kolagenu i zapewnia wsparcie antyoksydacyjne
- Odmładzający dodatek do ciepłych lub zimnych napojów lub koktajli.

Nordic Naturals Marine Kolagen zawiera najczystszy, naturalny kolagen pozyskiwany z dziko żyjących dorszy akrtycznych. Produkt dodatkowo został wzbogacony o witaminę C nauralnego pochodzenia (z aceroli) dla prawidłowej syntezy kolagenu. Specjalistycznie dobrana forma kolagenu kolagenu w postaci bioaktywnych peptydów sprawia, że jest on najlepiej wchłaniany i wykorzystywany przez organizm. Suplement ten odpowiada za zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci, a przede wszystkim usprawnia funkcjonowanie układu kostno-stawowego.

 

Kolagen jest bardzo istotnym białkiem strukturalnym odpowiedzialnym za utrzymanie siły i elastyczności kości, stawów, ścięgien oraz więzadeł. Stanowi on podstawowy budulec dla wzrostu i utrzymania zdrowych tkanek całego organizmu.

Wraz z wiekiem zawartość kolagenu w organizmie znacznie spada. Powoduje to nie tylko powstawanie zmarszczek czy cellulitu, ale także narażenie na upośledzenie funkcjonowania układu ruchu. Kolagen wchodzi w skład kości i stawów, zwiększa ich wytrzymałość oraz odporność na urazy. Przyspiesza także regenerację mikrouszkodzeń  kości, stawów i chrząstek