Libido Elixir Krople na popęd dla niej 30 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SHS
  • Dostępność: Jest  (40 szt.)

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 79,90 zł

Krople na popęd dla niej Libido Elixir

Libido Elixir for women™ to suplement diety uznanej marki Sexual Health Series, który na rynku istnieje już od ponad 10 lat.

 Jest to najpopularniejszy afrodyzjak w Polsce. Przez ten czas zyskał sobie również wielu zadowolonych klientów na całym świecie. 

 

Działanie Libido Elixir for women™:

Składniki zawarte w Libido Elixir for women stymulują organizm, powodując silne ukrwienie intymnych sfer - zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Silne stężenie składników pomoże rozpalić nawet najbardziej oziębłą kobietę, aby stała się ognistą i namiętną kochanką.
Wzrost libido u Ciebie i Twojej partnerki jest teraz możliwy, już po kilku kroplach!
Krople można dodawać do napojów, gdyż nie zmieniają ich smaku.
Wystarczy, że dodasz ok. 15 kropli do spożywanego napoju, a już po chwili Ty i Twoja partnerka możecie odczuć ogromne podniecenie!

 

Unikalna formuła Libido Elixir for Women:

Składniki zastosowane w Libido Elixir for Women to dobrane proporcje wyselekcjonowanych afrodyzjaków, których działanie nie wyklucza się wzajemnie, co jest częstym błędem podczas tworzenia afrodyzjaków w płynie. Jednak zespół specjalistów pracujący nad składem Libido Elixir for Women idealnie skomponował składniki, które oddziałują na siebie potęgując działanie! 

  • L-Arginina HCl
  • Ekstrakt z owoców cytryńca chinśkiego (Schisandra chinensis)
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng)

Libido-elixir-dla-pan

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Sposób użycia

Zalecaną dzienną porcję do spożycia - 15 kropli - brać pod język lub wymieszać z dowolnym napojem i zażyć na 30 minut przed stosunkiem.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci.

Ważne:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

Sexual Health Series

Pełna legalność Libido Elixir for Women™:

Libido Elixir for Women™ posiada pełną dokumentację i jest w pełni produkowany w Polsce, zatwierdzony przez polskie i europejskie organy nadzoru, zapewniając tym samym najwyższą jakość przy zachowaniu najlepszej ceny. Libido Elixir for Women™ podlega stałym kontrolom, posiada wszystkie potrzebne dokumenty i certyfikaty, m.in zgłoszenie w GIS, EFSA czy certyfikat FDA. Produkowany jest zgodnie z GHP oraz GMP zachowując przy tym normy HAACP ISO 22000.