Hy-C krople na męty w oku kwas hialuronowy + RED ORANGE COMPLEX 15 fiolek

  • szt.
  • 159,00 zł

Hy-C krople na męty w oku

kwas hialuronowy + RED ORANGE COMPLEX

Hy-C to suplement diety utworzony z synergicznego połączenia czystego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej oraz polifenolami i witaminą C, aktywnymi składnikami ekstraktu z czerwonych pomarańczy (RED ORANGE COMPLEX®).

Hy-c to skuteczny sposób na męty.

Co to są męty w oku?

Męty w ciele szklistym to grudki żelu w twoim oku. Są one często spowodowane odrywaniem się ciała szklistego od siatkówki, co powoduje, że poszczególne pasma wyglądają jak nitki.

Są nieszkodliwe, ale bardzo irytujące.

Pozbycie się ich na stałe może być naprawdę trudne, ale Hy-C  to jeden z najskuteczniejszych środków.

Używamy naszej opatentowanej formuły, która rozpuszcza męty w ciele szklistym, aby zapewnić skuteczną terapię.

 

Czysty Wysokocząsteczkowy Kwas Hialuronowy i witamina C z opatentowanego wyciągu z czerwonej pomarańczy .

RED ORANGE COMPLEX

RED ORANGE COMPLEX® H (Citrus sinensis) (owoce i skórki) dostarczają :

  • antocyantocyjanów 2,8-3,2%,
  • kwasy hydroksycynamonowe1 0,8-2,2%,
  • flawanony 8,5-9,5%,
  • kwas askorbinowy 5,5-6,5 %

Synergiczne połączenie czystego kwasu hialuronowego o dużej masie cząsteczkowej (około 1 miliona Da) i RED ORANGE COMPLEX® jest przydatne w dostarczaniu składników odżywczych niezbędnych do utrzymania fizjologicznej równowagi tkanek i walki ze starzeniem się komórek.

Hy-c składniki aktywne

Kwas Hialuronowy

Czysty kwas hialuronowy zawarty w Hy-C® pozyskiwany jest w procesie fermentacji bakteryjnej, a nie ze źródeł zwierzęcych.

Kwas hialuronowy jest jednym z podstawowych składników ludzkiej tkanki łącznej; występuje w wysokich stężeniach w płynie maziowym, chrząstce, skórze i oczach. Dowody eksperymentalne wskazują, że czysty kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej podawany doustnie dociera do tkanek obwodowych, stawów, powierzchniowych warstw skóry, a zwłaszcza głębokich warstw całego naskórka, gdzie kremy mogą mieć trudności z penetracją.

Od 25 roku życia ludzie doświadczają postępującego zmniejszenia produkcji kwasu hialuronowego w wyniku procesów fizjologicznych związanych ze starzeniem się. Zawartość kwasu hialuronowego w Hy-C® uzupełnia ten tracony podczas zjawisk starzenia się komórek, a dzięki swojej czystości zachowuje się jak kwas hialuronowy wytwarzany przez organizm (endogenny kwas hialuronowy)

RED ORANGE COMPLEX®

to standaryzowany ekstrakt otrzymywany ze skórki i soku trzech barwionych odmian czerwonej pomarańczy, Citrus sinensis, uprawianych wyłącznie na określonym obszarze otaczającym wulkan Etna na Sycylii (Włochy).

Te pomarańcze rosną w obszarze szczególnie podatnym na ekstremalne temperatury i zachowują w sobie wysoką moc antyoksydacyjną jako ochronę przed środowiskiem zewnętrznym.

RED ORANGE COMPLEX® to ekstrakt zawierający specyficzną mieszaninę miareczkowaną do 20% składników aktywnych: polifenoli (antocyjanów, flawonoidów, fenoli) i kwasu askorbinowego (lub witaminy C).

Kwas askorbinowy

znany również jako witamina C, jest niezbędnym elementem diety, będącym podstawą wielu procesów komórkowych i tkankowych. Oprócz rozwoju i funkcji kości i stawów, witamina C jest również głównym czynnikiem zaangażowanym w syntezę kolagenu, który wraz z kwasem hialuronowym definiuje strukturę dla utrzymania elastyczności tkanki łącznej naczyń krwionośnych, skóry i mięśni .

Witamina C jest również uznawana za silny antyoksydant i anty-UV.

W rzeczywistości składniki aktywne działają synergistycznie i, jak wykazano w kilku badaniach klinicznych, ich działanie jest lepsze niż pojedynczego składnika, wykazując się znacznie skuteczniejszymi w walce ze starzeniem się komórek.

Zastosowanie

Wskazany jest szczególnie w przypadku stwierdzenia mętów w ciele szklistym oka, starzenia się skóry czy artropatii.

Codzienne przyjmowanie Hy-C® zmniejsza stres oksydacyjny u osób z osłabioną obroną antyoksydacyjną, a także u sportowców.

Synergia obu składników Hy-C® jest przydatna w przeciwdziałaniu wszystkim procesom, które są podstawą starzenia komórkowego i tkankowego całego organizmu.

Intensywnie przeciwstarzeniowo i wspomagająco w zabiegach estetycznych, poprawia również obronę przed uszkodzeniami wywołanymi promieniami UV.
Wspomaga prawidłową funkcję kostno-stawową.

RED ORANGE COMPLEX® jest również w stanie opóźnić starzenie się skóry spowodowane nadmierną ekspozycją na światło słoneczne (fotostarzenie skóry i rumień) oraz różne zanieczyszczenia środowiska.

SKŁAD: 

Hy-C to opatentowany dla piękna skóry suplement diety, który działa przeciwstarzeniowo, przeciwutleniająco i witaminowo dzięki synergii jego składników: CZYSTEGO KWASU HIALURONOWEGO i KOMPLEKSU CZERWONEJ POMARAŃCZY®, witaminy C pozyskiwanej z czerwonych pomarańczy.

PRZETESTOWANE OKULISTYCZNIE I DERMATOLOGICZNIE.

Wskazówki

Wyłącznie do stosowania doustnego. Weź jedną fiolkę raz dziennie po rozcieńczeniu w szklance wody lub bezpośrednio do ust.

 

Dawkowanie:

Hy-c krople na męty dawkowanie 1 fiolka raz dziennie.

Zawartość:

 15 fiolek jednodawkowych po 3 ml.

Ostrzeżenia

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz leki, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.
Nie używać, jeśli plomba jest uszkodzona.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed wilgocią.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Producent: Eyepharma logo producenta

Krople na męty w oku bez recepty są dostępne w naszym sklepie.