Glutation Kompleks- GiG-90 kaps.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: GiG
 • Kod producenta: 5060040820148
 • Dostępność: Jest  (10 szt.)

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 3 dni
 • szt.
 • 179,00 zł

Glutation Kompleks

 

 • CO TO JEST GLUTATION

  Glutation jest produkowany naturalnie przez organizm jako jego najważniejszy przeciwutleniacz i jest w przeważającej mierze syntetyzowany w wątrobie. Glutation jest tripeptydem złożonym z trzech aminokwasów: cysteiny, kwas glutaminowego i glicyny. Przeciwutleniacze są ważne dla organizmu, gdyż zapobiegają uszkodzeniom oksydacyjnym. Jako główny antyoksydant, glutation warunkuje działanie innych przeciwutleniaczy takich jak kwas alfa liponowy, witamina C i witamina E.

  G&G Glutation Komplex zapewnia 200 mg wysokiej jakości L-glutationu z NAC,kwasem alfaliponowym , cynkiem i selenem, które są również silnymi przeciwutleniaczami.

  Nasz suplement Glutation Kompleks znajduje się w kapsułce z roślinnej celulozy. Nie dodajemy żadnych substancji wiążących ,wypełniających , glazurujących. Kapsułka z roślinnej celulozy naturalnie rozkłada się  w kwasie żołądkowym, zapewniając wchłanianie składników odżywczych przez organizm podczas trawienia.

  Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. Posiada też certyfikat koszerny.

  Sposób użycia: 1 kapsułkę dziennie popijając wodą. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 kapsułki) dziennie.

  UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zażyciem preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią skonsultować się z lekarzem.  Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. 

  Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

  Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

  Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

  Skład produktu

  Składniki:  l- glutation, hydroksypropylmetyloceluloza ( otoczka kapsułki), substancja wypełniająca – mąka ryżowa, N- acetylo L- cysteina, winian l- karnityny, kwas alfa liponowy,  cynk (cytrynian cynku), selen ( l- selenometionina)

  Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

  Zredukowany l- glutation 200 mg, N-acetylo L-cysteina 100 mg, Winian  l -karnityny 100 mg, Kwas alfa liponowy 100 mg, Cynk 15 mg - 150%RWS, Selen 200 ug - 364%RWS

  RWS – Referencyjna Wartość Spożycia