Life Extension Glukozamina i Chondroityna 100 kaps

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Life Extension
  • Kod producenta: 737870522102
  • Dostępność: Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 140,29 zł

Life Extension Glukozamina i Chondroityna

100 kaps

Połączenie glukozaminy i chondroityny gwarantuje wielokierunkową poprawę szybkości regeneracji stawów i zwiększenie odporności zarówno chrząstki, jak i kości na mikrourazy.

W badaniach klinicznych wykazano, że glukozamina i chondroityna wspomagają zdrowe funkcjonowanie chrząstki i stawów. Jako składnik chrząstki glukozamina ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania stawów. Nasze ciała wytwarzają pewną ilość, ale wraz z wiekiem tracimy zdolność wytwarzania wystarczającej ilości. Prowadzi to do wysuszenia chrząstki w obszarach takich jak kolana, biodra i dłonie, co z kolei powoduje stwardnienie chrząstki. Wraz z tym pojawia się dyskomfort i sztywność stawów.

Podobnie jak glukozamina, chondroityna jest kolejnym ważnym składnikiem chrząstki i przyciąga płyny oraz pomaga stymulować produkcję chrząstki. Chondroityna działa jako nośnik płynnej substancji odżywczej dla stawów, wspierając w ten sposób zdrową równowagę płynów oraz ruch i mobilność stawów.

Life Extension's Glucosamine / Chondroitin Caps to najwyższej jakości suplement dostępny obecnie na rynku. Ta kombinacja wykorzystuje wyłącznie źródła wysokiej jakości, ale jej cena jest niższa niż produkty o porównywalnej sile działania sprzedawane przez firmy komercyjne.

 

Składniki:

Siarczan glukozaminy (skorupiaki), siarczan chondroityny, otoczka kapsułki (żelatyna), substancja przeciwzbrylająca (stearynian roślinny).

Składniki w dziennej porcji 4 kapsułki

Siarczan chondroityny

1800 mg

Siarczan glukozaminy

1600 mg

 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tego produktu jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz jakieś leki.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.