EAA Essential Amino Acids (grejpfrut) 375 g | GymFood Pharmovit

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pharmovit
  • Kod producenta: 5904703901525
  • Dostępność: Jest  (192 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 45,00 zł brutto
  • szt.
  • 55,00 zł

EAA GymFood zawiera składniki, które uzupełniają naszą dietę w niezbędne aminokwasy egzogenne, czyli takie, których organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie produkować. EAA Gymfood dostarczy zestaw aminokwasów długołańcuchowych: leucyny, waliny, Izoleucyny oraz innych takich jak: lizyna, treonina, fenyloalanina, metionina, arginina, histydyna oraz tryptofan.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu: Spożywać 1 porcję 11 g (2 miarki proszku) raz dziennie na przykład po treningu. Miarka dołączona do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 11 g.

Sposób użycia: Porcję produktu 11 g (2 miarki proszku) wsypać do 200 ml wody i wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Ze względu na wysoką zawartość L-leucyny, L-izoleucyny, L-fenyloalaniny oraz L-tryptofanu produkt charakteryzuje się słabszą rozpuszczalnością oraz gorzkim posmakiem. Jest to naturalna cecha użytych surowców.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki: L-leucyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, L-walina, L-lizyna (chlorowodorek L-lizyny), L-fenyloalanina, L-arginina (chlorowodorek L-argininy), L-treonina, L-izoleucyna, L-histydyna, L-metionina, L-tryptofan, aromat, substancja słodząca: sukraloza.

 

Składniki w porcji dziennej

1 porcja / 11 g

EAA (Essential Amino Acids) w tym:

8000 mg

L-leucyna

2664 mg

L-izoleucyna

480 mg

L-walina

1194 mg

L-lizyna

955 mg

L-arginina

700 mg

L-treonina

800 mg

L-metionina

267 mg

L-tryptofan

257 mg

L-fenyloalanina

960 mg

L-histydyna

373 mg


Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Owocowy smak (grejpfrut).

Produkt zawiera substancję słodzącą.

    

34 porcje dzienne w opakowaniu.

Producent: Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, POLSKA
www.pharmovit.pl