Cytrulina Jabłczan cytruliny (owoce tropikalne) 400 g | GymFood Pharmovit

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pharmovit
  • Kod producenta: 5904703901518
  • Dostępność: Jest  (88 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 45,00 zł brutto
  • szt.
  • 55,00 zł

Cytrulina to substancja z grupy aminokwasów niebiałkowych. Jest aminokwasem endogennym, a więc nasz organizm jest w stanie ją samemu wytworzyć, jednak w niewystarczającej ilości. Niewielkie jej ilości powstają chociażby w cyklu mocznikowym.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: Spożywać jedną porcję 5 g (1 pełna miarka proszku) raz dziennie na przykład przed treningiem. Miarka dołączona do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 5 gramów.

Sposób użycia: Porcję produktu 5 g (1 pełna miarka proszku) wsypać do 150 ml wody i wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki: L-cytrulina (jabłczan L-cytruliny), aromat, substancja słodząca: sukraloza.

Składniki w porcji dziennej

1 porcja / 5 g

Jabłczan L-cytruliny

- w tym L-cytrulina

4890 mg

3206 mg

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Owocowy smak (owocw tropikalne).

Produkt zawiera substancję słodzącą.

     

80 porcji w opakowaniu.

Producent: Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, POLSKA
www.pharmovit.pl