Colostrum i mleko klaczy GENACTIV proszek 200 g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GENACTIV
  • Kod producenta: 5907546536343
  • Dostępność: Jest  (3 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 307,00 zł

Colostrum i mleko klaczy GENACTIV

Immuno Colostrum EQ to jedyny produkt na rynku, który jest połączeniem dwóch unikalnych naturalnych surowców: colostrum z pierwszych 2 godzin laktacji, kiedy koncentracja czynników aktywnych jest największa oraz mleka klaczy. Proces przetwarzania polegający na zamrażaniu i liofilizacji zapewnia uzyskanie produktu o najwyższej bioaktywności, zbliżonej do produktu świeżego.

Immuno Colostrum EQ to produkt dla wyczynowych i zawodowych sportowców, którzy regularnie trenują z najwyższą intensywnością, dla których ważne jest utrzymanie ciągłości treningów.

Colostrum to pierwszy pokarm ssaków, jedna z najbardziej bioaktywnych substancji pochodzenia naturalnego. Zawiera bogactwo biologicznie aktywnych białek - laktoferynę, immunoglobuliny IgG, czynniki wzrostu (IGF -1&2) oraz białka serwatkowe, argininę, łatwo przyswajalne aminokwasy rozgałęzione, witaminy i minerały.

Mleko klaczy to unikalna substancja, w której występują cenne dla zdrowia substancje o wysokiej biodostępności: lizozym, witamina C, wielonienasycone kwasy tłuszczowe (głównie linolowy i linolenowy).

Kładziemy szczególny nacisk na dobrostan zwierząt. Pozyskiwanie colostrum i mleka odbywa się bez szkody dla zdrowia noworodków.

Składniki:

Liofilizowane colostrum bovinum 2h, liofilizowane mleko klaczy.

1 miarka zawiera: liofilizowane colostrum bovinum 2h 1500 mg, liofilizowane mleko klaczy 1500 mg.

1 miarka zawiera: wartość energetyczna 13,14 kcal / 55 kJ, białko 1020 mg, węglowodany 915 mg - w tym cukry 858 mg, tłuszcz 528 mg - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 327 mg, błonnik 321 mg, sól 12 mg.

Nie podano ZDS (zalecanego dziennego spożycia).

Masa netto:

200 gram.

Zalecane dzienne spożycie:

Dni beztreningowe - 2 miarki dziennie: rano (na czczo) oraz przed snem.
Dni treningowe - 3 miarki dziennie: rano (na czczo), po treningu oraz przed snem.

Proszek można przyjąć z bezpośrednio do ust lub zmieszać z koktajlem proteinowym, wodą lub mlekiem.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w temperaturze pokojowej.

Produkt naturalny: poszczególne partie mogą różnić się pod względem koloru, zapach i smaku.

Pojemność:

proszek 200 g

Producent:

Genactiv Trade Spółka z o.o.
ul. Piątkowska 186
61-693 Poznań