Cardio-K -jak obniżyć cholesterol - 30 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Biomedical
  • Kod producenta: 5060051180842
  • Dostępność: Jest  (42 szt.)
    Czas realizacji: jest
  • szt.
  • 45,00 zł 35,00 zł

Cardio-K -jak zbić Cholesterol

Co obniża cholesterol-Monakalina K

Cardio-K to suplement przebadany klinicznie

suplement diety

30 kapsułek

Cardio-K to naturalny suplement diety zawierający 334 mg czerwonego ekstraktu z ryżu drożdżowego, który zapewnia gwarantowaną dawkę 10 mg Monacolin K zalecaną dzienną dawkę wymaganą do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu. 

Produkt zawiera również 30 mg Koenzymu  Q10.

 Przyjmuje się, że ilość koenzymu Q10 obecnego w organizmie maleje wraz z wiekiem; wspomaga , system odpornościowy i jest silnym przeciwutleniaczem.

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) stwierdził, iż 10 mg  monakoliny k dziennie ze sfermentowanego czerwonego ryżu  wspomaga utrzymanie  prawidłowego stężenie cholesterolu we krwi.

Każda kapsułka Cardio –K zawiera gwarantowaną  ilość 10 mg monakoliny k dziennie oraz 30 mg koenzymu q10.

Co to jest monakolina K

Czerwony ryż poddany fermentacji z użyciem szczególnego szczepu drożdży Monascus purpureus służy do pozyskania Monakoliny K, która utrzymuje prawidłowy poziom lipidów, w tym cholesterolu, we krwi.

 

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Ostrzeżenia:Stosować ostrożnie u osób przyjmujących preparaty rozrzedzające krew lub z supresją ko-enzymu Q10.

Nie stosować przy lekach zawierających statyny. Osoby z podwyższonym poziomem cholesterolu lub trójglicerydów powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego preparatu.Nie zaleca się dla osób poniżej 20 roku życia.

Kobiety w ciąży, planujące ciążę lub karmiące nie powinny stosować produktu z czerwonego fermentowanego ryżu.

Nie zaleca stosowania u osób o podwyższonym ryzyku zachorowania na schorzenia wątroby lub po przebytych schorzeniach wątroby.

Nie stosować produktu z czerwonego fermentowanego ryżu jeżeli spożywa się ponad 2 jednostki alkoholu dziennie; podczas poważnej infekcji; po przeszczepie; w przypadku poważnej choroby lub zaburzeń fizycznych lub po przebytej w ostatnim okresie poważnej operacji.

Należy powiadomić lekarza, jeżeli przyjmujesz jakiekolwiek leki lub jesteś pod opieką specjalisty odnośnie kontroli poziomu cholesterolu.