Śluz ze ślimaka-trądzik-oparzenia

12-10-2022

Niezwykle popularne i wyjątkowo skuteczne!

 

Na rynku leków i kosmetyków znajdziemy mnóstwo kremów przeciw zmarszczkom, kremów na trądzik i przebarwienia, jak również tych, które mają zwiększać elastyczność  i nawilżenie skóry. W przypadku maści spotykamy te na blizny, przeciw trądzikowi i rozstępom. Teraz to wszystko możemy znaleźć w niezwykle cenionym składniku jakim jest śluz ślimaka. To co najważniejsze dla naszej skóry, aby była zdrowa i funkcjonowała prawidłowo znajdziemy m.in. w kremach i maściach Polskiego producenta najwyższej jakości kremów, serum i maści z czystym śluzem ślimaka – Snailmed.  

 

Pierwsze oznaki „starości” pojawiają się już ok. 25 roku życia, od tego momentu nasza skóra właściwa traci ok. 1% kolagenu rocznie. Zaczynamy zauważać pierwsze zmarszczki w kącikach oczu, a nasza skóra powoli zaczyna wymagać od nas wsparcia. Tutaj pojawia się śluz ślimaka ! Śluz działa zbawiennie na uszkodzony kolagen, dostarczając mu cząsteczki hemocyjaniny, bogatej w tlen, który pomaga tworzyć nowe włókna kolagenu i kształtować podskórną sieć strukturalną.

 

Jak działa śluz ślimaka?

Czysty śluz ślimaka dostarcza skórze antyutleniaczy, które hamują procesy starzenia. Dodatkowo, wspomaga syntezę włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się jędrna, a zmarszczki zostają zniwelowane.

Zawiera w sobie bogactwo witamin i minerałów oraz naturalną allantoinę, wszystkie one sprawiają,   iż nasza skóra szybciej się regeneruje i wygląda zdrowo.

Dzięki działaniu antyseptycznemu doskonale sprawdzi się w walce z trądzikiem, a zawarty w śluzie kwas glikolowy pozwoli na poprawę kolorytu, rozjaśnienie przebarwień skóry oraz pozbycie się martwego naskórka.

Wspomaga produkcję kolagenu, a dzięki złuszczeniu naskórka i pobudzaniu skóry do odnowy działa nawet na stare blizny i zmarszczki.

Śluz ślimaka jest również niezwykle skuteczny w wyrównywaniu powierzchni skóry oraz zwalczaniu blizn i stanów zapalnych cery trądzikowej. Właściwości rozjaśniające, zwiększające elastyczność oraz silnie regenerujące naskórek to podstawy działania czystego śluzu ślimaka.

Najlepszy produkt ze śluzem ślimaka na rynku Europejskim ?

Naszym wyborem jest Snailmed!

Polska marka, która swoje produkty oparła na najwyższej jakości składnikach i co najważniejsze -          na własnym, polskim śluzie ślimaka. W produktach Snailmed ilość śluzu ślimaka jest precyzyjnie określona i zawsze jest optymalna dla naszej skóry.


Wartym wyróżnienia produktem jest maść na trądzik i przebarwienia  z czystym śluzem ślimaka 40,07%, zawierająca również naturalny totarol.
Totarol to naturalny przeciwutleniacz, trzykrotnie silniejszy od witaminy E. Skutecznie neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników i opóźnia procesy starzenia się skóry, a właściwości antybakteryjne wzmacniają odporność na zakażenia. Ma udowodnione działanie wygładzające i odżywia skórę oraz reguluje wydzielanie sebum, co ogranicza namnażanie się bakterii. Maść idealnie sprawdzi się w przypadku cery trądzikowej dla młodzieży i dorosłych oraz w przypadku trądziku różowatego.

Istotną kwestią jest wpływ śluzu ślimaka na poprawę jakości skóry. Regularne stosowanie zmniejsza wrażliwość skóry o ok. 80% po 4 tygodniach stosowania. Dlatego warto zastosować krem ze śluzem lub wykonać zabieg z serum ze śluzem ślimaka przed innymi bardziej inwazyjnymi zabiegami. Mniejsza wrażliwość naszej skóry wpłynie pozytywnie na początek nowego etapu w naszym życiu, uchroni przed niechcianymi reakcjami po inwazyjnych zabiegach i pozwoli patrzeć na siebie                        z przyjemnością mimo upływu lat.

Kremy i maści możemy swobodnie stosować na dzień i na noc a ich działanie będzie nam towarzyszyć długo po zastosowaniu. Dla tych, którzy mają cerę naczynkową, z przebarwieniami i wysoką wrażliwością również rekomendowana jest kuracja śluzem ślimaka Snailmed.

Pamiętajmy, że w przypadku skóry bardzo ważne jest konsekwentne i regularne stosowanie.

Kup w naszym sklepie w najlepszej cenie w internecie

 

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: