BIOLIT Achillan Plus płyn 75ml - krwawnik

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BIOLIT
  • Kod producenta: 1705770271054
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność  (1 szt.)

  • Historia ceny
  • szt.
  • 101,00 zł

OPIS
Achillan Plus zawiera: ekstrakt wodny z krwawnika pospolitego (Achillea millefolium) oraz wyciąg bogaty w taksyfolinę z drewna modrzewia dahurskiego (Larix gmelinii).

Krwawnik jest tradycyjnie używany dla wsparcia prawidłowego trawienia. Wykazuje właściwości łagodzące w dolegliwościach układu pokarmowego. Ziele krwawnika pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu naczyń krwionośnych; wspomaga wydzielanie i produkcję żółci; wspomaga funkcje wątroby i metabolizm tłuszczów.

Polecany:
Dla osób szukających suplementu diety wspomagającego prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego w tym żołądka i jelit.
Dla osób szukających naturalnego wsparcia trawienia.
Dla osób szukających naturalnego wsparcia prawidłowego krążenia i naczyń krwionośnych.
Dla osób poszukujących naturalnego wsparcia wątroby.
Dla osób szukających naturalnego wsparcia pęcherzyka żółciowego.

SKŁADNIKI
Ekstrakt z ziela krwawnika (Achillea millefolii Herba) DER 1:5, wyciąg bogaty w taksyfolinę (nazywaną również (+)trans- (2R,3R)-dihydrokwercytyną).

Zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w zalecanej dziennej porcji produktu (3 miarki: 7,5 ml):
-ekstrakt z ziela krwawnika: 4,8 ml
-wyciąg bogaty w taksyfolinę: 9 mg

Składniki botaniczne produktu pochodzą z czystych obszarów Ałtaju.

SPOSÓB UŻYCIA
Jedną miarkę (2,5 ml) produktu rozpuścić w 100 ml letniej wody i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Roztwór spożywać trzy razy dziennie po jednej miarce w ciągu dnia po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia.

UWAGA
Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed dostępem światła. Osoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na składniki produktu, nie powinny go spożywać.