Berberyna Berberine Sulphate 99% Aliness 60 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ALINESS
  • Kod producenta: 5902020901396
  • Dostępność: Jest  (9 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 44,90 zł brutto
  • Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 54,90 zł

Berberine Sulphate

prawidłowy poziom cukru

Berberine Sulphate

prawidłowy poziom cukru

Wysoka zawartość berberyny potwierdzona metodą laboratoryjną HPLC

Wskazania:

Berberyna polecana dla osób chcących utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i utrzymać dobre samopoczucie.

Właściwości:

Berberyna to złocistożółty alkaloid uzyskany z korzeni i łodyg Berbaris aristata lub bardziej znanego, jako berberys pospolity. Rośliny zawierające berberynę są stosowane w medycynie praktycznie we wszystkich tradycyjnych systemach medycznych, a ich historia zastosowania w medycynie ajurwedyjskiej i chińskiej sięga, co najmniej 3000 lat.

Berberyna może korzystnie wpływać na poziom cukru we krwi, ponieważ ma właściwości zwiększające wrażliwość tkanek na insulinę.

Berberyna wykazuje także oddziaływanie na procesy energetyczne oraz przemiany węglowodanów.

Tym samym może być pomocna w profilaktyce chorób układu krążenia, zaburzeń metabolicznych, chorób serca, otyłości czy cukrzycy.

Standaryzacja na 99% berberyny

Zawartość w jednej kapsułce

 

Składniki

1 kapsułka

Ekstrakt z korzenia berberysu (99% siarczanu berberyny)

400 mg

 

Składniki:

 Ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis Aristata) standaryzowany na 99% siarczanu berberyny, otoczka kapsułki (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób spożycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 kapsułka w trakcie posiłku.

 

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania:

 Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

 

Berberyna to złocistożółty alkaloid uzyskany z korzeni i łodyg Berbaris aristata lub bardziej znanego, jako berberys pospolity. Berberyna występuje również w innych roślinach, takich jak Hydratis candensis (Goldenseal), coptis chinensis (Coptis lub Golden Thread), Berberis aquifolium (winogrono Oregon). Te rośliny zawierające berberynę są stosowane w medycynie praktycznie we wszystkich tradycyjnych systemach medycznych, a ich historia zastosowania w medycynie ajurwedyjskiej i chińskiej sięga, co najmniej 3000 lat.

Berberyna, czwartorzędowy alkaloid, jest izolowana, jako jego chlorowodorek (HCL) lub sole siarczanowe. Bardziej popularną na rynku jest Berberine chlorowodorek (HCL) ze względu na cenę, ale co za tym idzie słabsze działanie. Berebrine siarczan jest mniej popularną formą (bardziej gorzką niż HCL). Zasadnicza różnica w dostępnych berberynach wynika ze sposobu wyizolowania substancji aktywnej z rośliny Berberis aristata.

Producent: Aliness


Berberyna – Właściwości, Zastosowanie i Działanie: Kompleksowy Przewodnik

Berberyna – Właściwości, Zastosowanie i Działanie: Kompleksowy Przewodnik

03-07-2023
W dzisiejszych czasach coraz częściej sięgamy po naturalne składniki w celu poprawy naszego zdrowia i samopoczucia. Jednym z takich skarbów natury jest berberyna, substancja o wielu potwierdzonych naukowo korzyściach dla zdrowia. Berberyna, zawarta w wielu tradycyjnych ziołach, od wieków jest wykorzystywana w medycynie wschodniej, a obecnie zyskuje na popularności na całym świecie....