Jarrow Arginine + Ornithine, 750mg - 100 tabs

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jarrow Formulas
  • Kod producenta: 790011150411
  • Dostępność: Jest  (6 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 48,17 zł

Jarrow Formulas L-Arginina i L-ornityna 750 mg

100 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 6
tabletek dziennie (nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 10.2019

 

Arginina jest niezbędnym aminokwasem , który buduje białka ustrojowe tzn. jest aminokwasem Proteagennym), który bardzo dobrze poprawia jakość snu i skutecznie pomaga z porannym problemem "nocnego zmęczenia".

Reguluje prace serca, poprawia funkcje śródbłonka naczyń krwionośnych, cofa zmiany miażdżycowe. Prowadzi do zmniejszenia ilości złego cholesterolu (LDL).

Wzrost produkcji NO (tlenku azotu) pomaga w profilaktyce chorób układu krążenia

Przyczynia się również do :

- zwiększenia efektywności regeneracji potreningowej,

- współpracy w syntezie hormonu wzrostu i insuliny,

- stymulowaniu czynności nerek,

- przyśpieszeniu gojenia ran,

- detoksykacji organizmu,

- opóźnieniu procesu starzenia..

L-Ornityna jest aminokwasem endogennym tzn. jest związkiem syntezowanym w naszym organizmie. Odgrywa znaczącą role w tzw. Cyklu mocznikowym (proces odpowiedzialny za usuwanie nadmiernej ilości amoniaku z organizmu)

 

- PRODUCENT

Produkty firmy Jarrow Formulas importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

 

Jarrow Formulas to firma pochodząca z USA, jest producentem i dostawcą najwyższej jakości suplementów diety od 1977 roku. Dziś sprzedaje swoje produkty w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie i na całym świecie.

 

Kompletna linia Jarrow Formulas to witaminy, minerały, probiotyki, koncentraty roślinne, aminokwasy, enzymy trawienne.

 

Celem firmy jest promowanie optymalnego żywienia o wysokiej jakości, opartych na solidnych danych naukowych. Profesjonalny personel aktywnie uczestniczy w badaniach klinicznych oraz w pracy badaczy z uniwersytetów, instytutów i innych środowisk akademickich na całym świecie. Jarrow Formulas stara się zapewnić najlepszą obsługę i wsparcie techniczne dla swoich klientów.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.