Arctic Cod Liver Oil, 750mg Cytrynowy - 180 kaps. Nordic Naturals

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nordic Naturals
  • Kod producenta: 768990578854
  • Dostępność: Jest  (10 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 141,89 zł

Arctic Cod Liver Oil, 750mg Cytrynowy  Nordic Naturals

- 180 kaps.

100% Z DZIKICH DORSZÓW ARKTYCZNYCH - Olej z arktycznego dorsza wytwarzany jest w 100% z dzikich dorszów arktycznych z Morza Norweskiego. Nie stosuje się olejów karotanowych ani syntetycznych witamin i dodatków.

 

LEPSZE WCHŁANIANIE - Wszystkie produkty olejów z ryb Nordic Naturals oferowane są w postaci molekularnej trójglicerydów - w formie naturalnie występującej w rybach, to forma, którą organizm najłatwiej wchłania.

 

KORZYŚCI ZDROWOTNE - Olej z Wątroby Dorsza Promuje zdrowie serca i mózgu oraz wspiera układ odpornościowy i nerwowy. Zawarta w produkcie Witamina A również może korzystnie wpływać na zdrowie oczu.

 


Olej z ryby, od którego zaczęła się cała historia marki Nordic Naturals. Klasyczny olej z arktycznego dorsza wytwarzany jest w 100% z dzikich dorszów arktycznych z Morza Norweskiego. Nie stosuje się olejów karotanowych ani syntetycznych witamin i dodatków. Ta nie skoncentrowana formuła przewyższa surowe międzynarodowe standardy dotyczące świeżości i czystości ustanowione przez Farmakopeę Europejską i jest uważana za najwyższy standard dla oleju z wątroby dorsza.

 

Składniki W dziennej porcji (1 kapsułka)
Kalorie 8.3 kcal
Kalorie z tłuszczu 8.3 kcal
Całkowita zawartość tłuszczu     1 g
Tłuszcze nasycone 0.2 g
Tłuszcze trans 0 g
Cholesterol 3.33 mg
Witamina A 180 mcg
Całkowita zawartość kwasów Omega-3             250 mg
w tym:  
EPA (kwas eikozapentaenowy) 80 mg
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 120 mg
Inne Omega-3 50 mg

 

Inne składniki: 

oczyszczony olej z wątroby arktycznego dorsza, żelatyna, woda, gliceryna, naturalny aromat cytrynowy, d-alfa-tokoferol, ekstrakt z rozmarynu.

NAJWYŻSZE STANDARDY

Wszystkie produkty Nordic Naturals z olejem rybim są oferowane w postaci cząsteczkowej trójglicerydów — postaci naturalnie występującej w rybach, która jest najłatwiej przyswajana przez organizm.*

Olej z ryby, od którego zaczęła się cała historia marki Nordic Naturals. Klasyczny olej z arktycznego dorsza wytwarzany jest w 100% z dzikich dorszów arktycznych z Morza Norweskiego.

Nie stosuje się olejów karotanowych ani syntetycznych witamin i dodatków.

Ta nie skoncentrowana formuła przewyższa surowe międzynarodowe standardy dotyczące świeżości i czystości ustanowione przez Farmakopeę Europejską i jest uważana za najwyższy standard dla oleju z wątroby dorsza.

Wszystko, co wytwarzamy, nie zawiera GMO i jest testowane przez strony trzecie, przewyższając najsurowsze międzynarodowe standardy dla czystości i świeżości.

Nie zawiera GMO  Friend of the sea

Certyfikaty

 Certyfikaty analizy są dostępne dla każdego produktu.

 Oleje rybne Nordic Naturals posiadają certyfikat Friend of the Sea (FOS) i są produkowane w sposób zrównoważony w zakładzie zero waste zasilanym biopaliwem.

 

Producent:Nordic Naturals logo

 

O producencie

Nordic naturals logo

W Nordic Naturals dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze na świecie składniki odżywcze niezbędne dla zdrowia. To właśnie motywuje nas do zapewnienia, że ​​wszystkie nasze produkty są wspierane badaniami, fachowo sformułowane, rygorystycznie testowane, o udowodnionej skuteczności i, co najważniejsze, świetnie smakują.

Wszystkie nasze oleje rybne posiadają certyfikat Friend of the Sea (FOS), który gwarantuje, że używane przez nas ryby pochodzą ze zdrowych łowisk. Pozyskiwane są zgodnie z surowymi normami dotyczącymi metody połowu, redukcji przyłowów i odpowiedzialności społecznej.

W Kalifornii nasza centrala z certyfikatem LEED Gold pomaga zminimalizować nasz wpływ na Ziemię i zapewnia wygodne, zdrowe miejsce pracy dla pracowników. Na całym świecie nasz zakład w Arktycznej Norwegii jest w całości zasilany niewykorzystanymi tłuszczami pochodzącymi z procesu produkcji oleju rybnego