Aktywator metaboliczny AMPK Life Extension 30 kaps

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Life Extension
  • Kod producenta: 737870220732
  • Dostępność: Jest  (4 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 116,12 zł

Aktywator metaboliczny AMPK

Life Extension

30 kaps

Suplement diety - Aktywator metaboliczny AMPK 30 kapsułek Life Extension

AMPK jest enzymem znajdującym się w każdej komórce twojego organizmu.

Ponieważ badania pokazują, że zwiększenie aktywności AMPK może w rzeczywistości zachęcić komórki do zaprzestania przechowywania tłuszczu i rozpoczęcia jego spalania. Aktywator ma dwa silne składniki, które wyzwalają AMPK, co powoduje, że twój organizm zaczyna spalać niechciany tłuszcz – zwłaszcza w okolicach brzucha.

 

Zwiększenie poziomów i aktywności enzymu AMPK w organizmie powoduje, że komórki przestają magazynować tłuszcz i zaczynają go używać do tworzenia ATP - związku, który organizm wykorzystuje do wytwarzania energii komórkowej. Dzięki temu unikalnemu enzymowi następuje spalanie niechcianego tłuszczu.

Pomaga eliminować stany zapalne oraz utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu. Wzmacnia układ krążeniowo-naczyniowy.

Składniki: celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, sól sodowa kroskarmelozy, hydroksypropyloceluloza, wodna powłoczka (hypromeloza, gliceryna, oczyszczona woda), krzemionka, stearynian pochodzenia roślinnego. Odpowiednie dla wegetarian. Wolne od GMO.

Porcja dzienna: 1 tabletka dziennie z jedzeniem, lub bez.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent: Life Extension