ADAM Multi-Vitamin for Men - 180 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NOW FOODS
  • Dostępność: Jest  (3 szt.)
    Czas realizacji: jest
  • szt.
  • 134,98 zł

ADAM Multi-Witaminy dla mężczyzn-Now Foods

Pojemnośc: 180 kapsułek

Kompleks witamin i minerałów Adam Now Foods to obecnie najbardziej zaawansowana formuła multiwitaminowa z minerałami i substancjami regulującymi metabolizm. Produkt zalecany każdemu mężczyźnie w celu profilaktyki zdrowotnej, polepszenia jakości życia, samopoczucia. Witaminy i minerały Adam znajdują szczególne zastosowanie jako suplement diety sportowca. Unikalny skład tych witamin nie tylko zapobiega niedoborom witamin czy minerałów, ale także wspomaga regenerację i zdolności wysiłkowe. Dodatek substancji dbających o układ krążenia ułatwia zdobywanie i utrzymanie prawidłowej wydolności krążeniowej. Zastosowane składniki poprawiają profil lipidowy, obniżają poziom cholesterolu, zapobiegają tworzeniu się złogów miażdżycowych.

 

Cechą szczególną jest wysoka zawartość składników dbających o zdrowie prostaty. Substancje takie jak cynk, antyutleniacze, likopen, wyciąg z palmy sabalowej stosowane są tradycyjnie w łagodnych stanach przerostu prostaty. Usprawniają tym samym funkcje seksualne, poprawiają libido.

Wysoka zawartość witamin z grupy B oraz wyciągi ziołowe przyczyniają się do usprawnienia przewodnictwa w układzie nerwowym. Wykazują tym samym działanie witalizujące, zapobiegają zmęczeniu. Te przydatne w okresie wytężonej pracy fizycznej i umysłowej substancje wspomagają wysiłek umysłowy i fizyczny. Zwiększona ilość witamin z grupy B doskonale odpowiada wysokiemu zapotrzebowaniu na te substancje, jakie zazwyczaj występuje u sportowców. Biorą one czynny udział w przemianach tłuszczy, białek i węglowodanów, regulując tym samym wiele przemian metabolicznych.

W suplemencie Adam zastosowano wyłącznie najwyższej jakości składniki, by stały się one w pełni przyswajalne i mogły w pełni wykazać swoje pozytywne działanie. Zastosowane zostały jedynie najczystsze standaryzowane wyciągi ziołowe. Witaminy i minerały od NOW FOODS Adam to pierwszy suplement, który wykorzystuje minerały w formie chelatów aminokwasowych. Takie rozwiązanie pozwala na najlepsze wykorzystanie składników zawartych w suplemencie. To naprawdę ważne i niezwykłe rozwiązanie, ponieważ niewiele multiwitamin dostępnych na rynku wykorzystuje minerały w formie chelatowanej.

Adam charakteryzuje się dodatkiem specjalnej mieszanki enzymów trawiennych. Dzięki ich zastosowaniu unikniesz kłopotliwych problemów gastrycznych, niestrawności i wzdęć. Przyswojona zostanie znacznie większa ilość składników pokarmowych. Z tego powodu produkt jest szczególnie polecany sportowcom, którzy stosują wysokokaloryczną dietę. Dodatkowa ilość enzymów trawiennych polepsza przyswajanie kalorii i budulca, co przekłada się na lepszą regenerację organizmu i wzrost formy.

ADAM Multi-Witaminy dla mężczyzn-Now Foods

Pojemność:180 kapsułek.